Oferowany przez nas zestaw całoroczny składa się z kołdry oraz dwóch poduszek. Z powodzeniem może być stosowany jako wyposażenie łoża małżeńskiego oraz dziecięcego łóżka. Ze względu na swoje rozległe właściwości stanowi idealne rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami oraz uczuleniami i kłopotami skórnymi.

Zestaw kołdra i poduszka Aloe Vera

Zestaw został wykonany z mikrofibry aloe vera. Dzięki temu idealnie sprawdza się w roli codziennego zabiegu mającego zbawienny wpływ na skórę. Ponadto, za sprawą właściwości materiału jakim jest mikrofibra nie utrzymują się na nim żadne bakterie oraz roztocza, a co za tym idzie klasyfikowany jest jako hipoalergiczny produkt. Zestaw aloe vera z powodzeniem można regularnie prać bez ryzyka, że ulegnie on zniszczeniu.

Wnętrze poduszek wypełnione jest poliestrowymi, pustymi włóknami w kształcie kulek. Ze względu na fakt, że poduszki posiadają zamek błyskawiczny ich wnętrze można uzupełniać lub wymieniać, a co za tym idzie dostosować do swoich potrzeb oraz wymagań. Produkt może być traktowany jako zestaw letni lub zestaw zimowy, a wszystko przez wzgląd na swoje właściwości, które o każdej porze roku zapewniają komfort, wygodę oraz odpowiednią temperaturę.

Zestaw kołdra 200x200 i poduszka 70x80cm

Ekstrakt z aloesu użyty w produkcji zestawu ma zbawienny wpływ na zdrowie. Działa on jako środek czyszczący oraz znieczulający. Idealny przy bólach mięśniowo- stawowych. Ma właściwości bakteriobójcze i skutecznie zwalcza wirusy i grzyby. Działa przeciwzapalnie, zmniejsza krwawienie, a także znacznie przyspiesza gojenie. Za sprawą wysokiego stężenia aloe vera w oferowanym przez nas zestawie działa on odżywczo na organizm, a w szczególności na skórę.

Tkanina, z której został wykonany zestaw jest niezwykle miękka i miła w dotyku. Śmiało można porównać ją do jedwabiu. Dużą zaletą tkaniny jest jej odporność na wilgoć oraz zimno pochodzące z zewnątrz, w związku z czym idealnie sprawdzi się np. jako opcja pod namiot. Ponadto zawarte w niej bogactwo porów pozwala na łatwe odparowanie potu.

Zestaw cechuje się wysoką jakością oraz wytrzymałością, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Może być on łączony z rożnymi rodzajami pościeli co pozwoli na stuprocentowe dopasowanie go do wnętrz o różnorodnej stylistyce i podkreślenie ich wyjątkowości. Co istotne, produkt spełnia międzynarodowe standardy i otrzymał świadectwo klasy 1 Oeko Tex. To absolutny hit na rynku kołder i poduszek i podstawa w każdym domu, który stawia na najwyższą jakość, komfort, wygodę oraz wyjątkowy styl.