Zastanawiacie się nad zakupem oryginalnego dodatku do waszego mieszkania? Marzycie o czymś, co będzie nadawało pomieszczeniom nie tylko bardzo przytulnego charakteru, ale też będzie bardzo praktycznym elementem ich wystroju? Z pewnością tak właśnie jest. Nasz sklep internetowy Italpouf, z myślą o państwu przygotował fantastyczną propozycję w tym aspekcie, a jest nią poduszka wałek. Dlaczego warto jest ją posiadać? Jakie dokładnie zalety wynikają z faktu posiadania takiej poduszki?

Przede wszystkim , musimy zacząć od tego, w jaki sposób nasze poduszki wałki ( i nie tylko one) są wykonywane. Należy podkreślić, że produkty dostępne w sklepie internetowym Italpouf, są w całości wykonywane ręcznie. Nie używamy maszyn, czy urządzeń mechanicznych. Każdy jeden element naszych produktów, to w całości ludzka praca. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zadbać o zachowanie ich najwyższej jakości. Warto podkreślić, że to jednak nie jest jedyna zaleta naszych poduszek. Co zatem jeszcze należy wziąć pod uwagę, jeśli mowa o dokonaniu zakupu?

Niezwykle istotna kwestią, jeśli chodzi o dokonywanie zakupu w naszym sklepie internetowym, jest fakt, że wszystkie produkty, które się w nim znajdują, posiadają właściwości antyalergiczne. Dotyczy to zarówno materiałów wykorzystanych do stworzenia pokrowców zewnętrznych, jak również tych, które zostały wykorzystane jako wypełnienie naszych poduszek. W przypadku poduszek dzierganych, zewnętrzny pokrowiec wykonany jest z bawełnianego sznurka. Jeśli jednak mowa o omawianych poduszkach wałkach, to są to tkaniny sztuczne, jednakże odznaczające się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na zabrudzenia. Wszystko to jest możliwe dzięki dwóm czynnikom. Po pierwsze w przypadku tkanin sztucznych (), nie tylko są one bardzo przyjemne w dotyku, ale też wyposażone są w technologię Easy Clean.

Każda poduszka wałek dostępna w naszym sklepie, składa się z dwóch rodzajów pokrowców: wewnętrznego oraz zewnętrznego. To także bardzo wpływa na komfort ich użytkowania. Jeśli mówimy bowiem o pokrowców zewnętrznym, to zapinany jest na zamek błyskawiczny. Nie ma zatem najmniejszego problemu, aby wyprać go w razie konieczności w pralce. Należy jednak pamiętać, aby bardzo stosować się do wytycznych co do prania naszego pokrowca, które umieszczone zostały na metce. Jeśli zaś chodzi o pokrowiec wewnętrzny, jego znaczenie także jest tutaj niebagatelne. Mimo iż jest on wykonany z dość cienkiego i „oddychającego” materiału, nie umniejsza to w żaden sposób jego wytrzymałości. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu, wypełnienie poduszki może „oddychać” a co za tym idzie – nie traci swoich właściwości zbyt szybko. Jeśli jednak, po długim okresie użytkowania poduszki wałka, uznamy, ze należy wymienić jej wypełnienie, mamy taką możliwość. W naszym sklepie, możecie kupić bowiem zarówno kulki silikonowe, jak również wysokiej jakości granulat styropianowy. W naszych produktach stosujemy bowiem tylko i wyłącznie te rodzaje wypełnienia. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia, ponieważ pozwalają na ułożenie poduszki w dowolnie wybrany przez nas sposób. Tym samy, osiągnięcie najbardziej komfortowej pozycji, nie stanowi żadnego problemu.

Poduszki wałki, to nie tylko wysoki komfort użytkowania, nie tylko najwyższa jakość wykonania. Warto podkreślić, że także jeśli chodzi o ich wzory, mamy tutaj aż kilkadziesiąt różnych wzorów. Co jest znamienne dla naszego asortymentu, każdy z nich,odznacza się żywymi, momentami nawet jaskrawymi kolorami. To, w zestawianiu z pastelowymi, czy po prostu – bardzo jasnymi kolorami konkretnego wnętrza, może dać nam naprawdę ciekawy efekt. Nie zapominajmy też, że jeśli chodzi o wysyłkę naszych produktów, to następuje ona niezwłocznie po zaksięgowaniu się waszej wpłaty i jest ona w pełni darmowa. To także bardzo duży atut, jeśli chodzi o wygodę i komfort zakupów online. Nie pozostaje wam zatem nic innego, jak tylko wybrać wasz ukochany wzór poduszki wałka, a następnie cieszyć się komfortem jej użytkowania!