Pufy do każdego wnętrza i na każdą porę roku. U nas znajdziesz zarówno klasyczne worki sako – które od wielu lat są bardzo popularne w całej Europie jak i nowoczesne wzornictwo i design, który cechuje Italpouf. Pufy to bardzo ciekawy i niezwykle pożądany dodatek w domu, w mieszkaniu, w biurze a nawet w ogrodzie. Odpowiednia dobrana pufa, nada wn...

Pufy do każdego wnętrza i na każdą porę roku. U nas znajdziesz zarówno klasyczne worki sako – które od wielu lat są bardzo popularne w całej Europie jak i nowoczesne wzornictwo i design, który cechuje Italpouf. Pufy to bardzo ciekawy i niezwykle pożądany dodatek w domu, w mieszkaniu, w biurze a nawet w ogrodzie. Odpowiednia dobrana pufa, nada wnętrzu ciekawego stylu i od razu przykuje uwagę.

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt modeli puf, są to worki sako, fotele, poduchy, pufy kwadratowe lub cylindryczne do siedzenia a nawet pufy okrągłe. Do wyboru jest kilkanaście rodzajów materiałów od popularnej ekoskóry czy nylonu poprzez tkaniny bawełniane, wełniane, z nadrukiem a na skórze kończąc.

Nasze pufy to nie tylko design i elegancja ale także wysoka jakość wykonania – wewnętrzny pokrowiec, wzmacniane szwy, atestowane materiały i granulat styropianowy gat 1. to tylko kilka z wielu zalet naszych produktów. Italpouf podąża za trendami i wymaganiami klientów z całej Europy – dlatego masz pewność, że u nas znajdziesz odpowiednie pufy dla siebie!

Czytaj więcej
per page
PUFY