Podnóżki pufy ogrodowe

W bogatej ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć szeroki wybór ciekawych puf, które będą wspaniałym wypełnieniem wnętrza. Podążając za najnowszymi trendami, stworzyliśmy kolekcje prostych, ale przemyślanych siedzisk. Pufy te mają wiele zastosowań, ponieważ pasować będą do każdego wnętrza, a także mogą być one używane jako siedziska w ogrodzie lub na tarasie czy balkonie. Tego typu siedzisko to idealny puf ogrodowy, który będzie odporny na wilgoć.

Pufy pod nogi

Widoczne w sklepie pufy wykonane są z wodoodpornego materiału, który z racji na duże zainteresowanie dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu klient ma możliwość wyboru najciekawszej kolorystycznie pufy, którą chce wzbogacić swoje wnętrze. Wodoodporność to niejedyna zaleta wyróżniająca nasze pufy spośród innych podobnych rozwiązań. Jest to również fakt, że pufy te są niezwykle lekkie, ponieważ do wypełnienia siedzisk został użyty styropian. Cała konstrukcja usztywniona jest bardzo mocnymi szwami, które utrzymają podnóżek w swoim stałym kształcie. Co więcej, wybierając pufy, można również dobrać do nich inne elementy takie jak poduszki, które są dostępne w naszym sklepie. Dzięki temu będzie można stworzyć kolekcje dodatków, które zgodne będą co do kolorów i zastosowanych materiałów.

Bogata oferta kolorystyczna

Przemyślana konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie w pokoju dziecięcym. To właśnie z myślą o dzieciach przygotowaliśmy pufy w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możliwe będzie wybranie odpowiedniego siedziska dla chłopca i dziewczynki. Przystosowanie dla dzieci jest potwierdzone tym, że jest to produkt bezpieczny dla dzieci. Co dodatkowo potwierdzone jest tym, że pufy spełniają normy bezpieczeństwa PN-EN 71-3+A3:2018-09, a sam wyrób jest zgodny z normą PN – EN ISO 13688:2013-12. Ponadto rozwiązania technologiczne, których użyto do stworzenia podnóżków, pozwoliły na to, że siedziska te są bezpieczne dla alergików. Użyte materiały są neutralne dla zdrowia, co jest potwierdzone badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, który również wydał certyfikat to potwierdzający.

Pufy przygotowujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Śledząc zainteresowanie rynku co do najpopularniejszych i najchętniej wybieranych barw, wybraliśmy kolory uniwersalne o charakterystycznym, rzucającym się w oczy odcieniu. Są to pufy w letnich kolorach takich jak: żółty, pomarańczowy, czerwony, ale również kolory bardziej delikatne takie jak róż, fuksja czy jasny fiolet.

Bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.