Kolorowe pufy podnóżki

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom i zachciankom klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę dodatków, które są nie tylko niezwykle użyteczne, ale też dodadzą wnętrzom wygodę i użyteczność. Bogata oferta puf dostępnych w naszym sklepie jest przygotowana dla osób, które chcą uzupełnić pomieszczenia swojego domu o ciekawe siedzisko.

Prezentowane przez nas pufy to produkt wykonany przez polską firmę. Warto mieć na uwadze to, aby sięgać po produkty, za których wykonanie odpowiedzialne są znane lokalne firmy, które zapewniają najwyższą jakość wykonania i zadowolenie klienta. Zespół wykwalifikowanych pracowników wykonuje nasze podnóżki ręcznie.

Prosty, ale przemyślany owalny kształt pufy pozwoli na zapewnienie dodatkowego miejsca siedzącego, tam, gdzie tylko będziesz chciał.
Tkanina, którą obijane są pufy to niezwykle miękka dzianina o gładkiej fakturze. Nie podrażnia ona skóry i jest przyjemna w dotyku.

Bezpieczne dla dzieci

Pufy wykonane są z trwałego i odpornego na lekkie zniszczenia poliestru. Co więcej, jest to tkanina wykonana ze 100% poliestru, co ułatwi pranie w razie zalania lub pobrudzenia pufy. Odporność na ścieranie została potwierdzona spełnieniem norm europejskich tj. PN-EN ISO 12947-2:2017-02.

Ponadto idąc naprzeciw wymaganiom obecnego rynku, stworzyliśmy produkt, który jest bezpieczny zarówno dla małych dzieci, jak i alergików. Nie musisz martwić się, że podczas normalnego użytkowania pufy dojdzie do reakcji alergicznych. Kolorowe pufy wypełnione są granulatem styropianowym, przez co są niezwykle łatwe w przenoszeniu. Wypełnienie to jest bezpieczne dla zdrowia, co potwierdza certyfikat wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Przygotowaliśmy dla Państwa podnóżki, które obijane są ciekawymi i niecodziennymi tkaninami. W innej zakładce naszego sklepu można znaleźć pufy obite jednokolorowymi tkaninami. Pufy prezentowane tutaj to możliwość wyboru ciekawego i ponadczasowego wzoru, jakim jest np. wzór folklorystyczny czy obicie z motywami kubańskimi. Co więcej, pufy będą również pasowały do pokoju dziecięcego. Dostępne wzory będą pasować do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Pufa jest odporna na zniszczenia, co bywa bardzo przydatne w przypadku używania ich przez dzieci.