Podnóżki – to bardzo istotny element dekoracyjny domu lub mieszkania, dobrze dobrany kolorystycznie potrafi odmienić wnętrze i przykuwać uwagę naszych gości. Oferujemy wiele podnóżków, które różnią się od siebie kształtem, stylem, sposobem wykonania oraz materiałem z jakiego są wykonane. W tak bogatej ofercie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Podnóżek to nie tylko element dekoracyjny ale także bardzo praktyczny mebel, na którym można położyć nogi, postawić jakieś rzeczy które chcemy mieć pod ręką lub po prostu może pełnić funkcję małego siedziska dla dzieci lub gości.

Obecny trend w urządzaniu mieszkań odchodzi od koncepcji gdzie wszystkie meble salonowe do siebie pasują, że są z jednego kompletu. Teraz w modzie jest aby każdy mebel był inny, dlatego nie musisz się martwić że materiał na kanapie jest inny niż na podnóżku. Wybieraj kolorowe podnóżki – na pewno świetnie wkomponują się w przestrzeń – dodadzą designerskiego elementu – a do tego staną się najczęściej używanym meblem w twoim domu.