Metody płatności

Chcemy aby zakupy w Italpouf były przyjemne i bezproblemowe na każdym etapie wybierania produktów i składania zamówienia. Dlatego oferujemy nie tylko darmową dostawę od 250 zł na wszystkie produkty ale także oferujemy kilka możliwości na szybkie i skuteczne opłacenie zamówienia - wszystko dla Twojej wygody!

Przelew bankowy

Tradycyjna forma regulowania należności. Po złożeniu zamówienia otrzymasz maila z informacją dotyczącą numeru zamówienia oraz danych do przelewu bankowego. Pamiętaj aby w tytule wpisać numer zamówienia - to znacznie przyspieszy proces weryfikacji. 

Płatności online poprzez Przelewy24

Łatwy i szybki sposób dokonywania wpłat za zamówienie. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę gdzie w komfortowy i bezpieczny sposób będziesz mógł dokonać płatności. Przelewy24 współpracują z wieloma bankami, jest też możliwość płatności za pomocą kart Visa oram MasterCard. 
Połączenie jest bezpieczne - platforma jest chroniona, dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane i przekazywane do twojego banku.
Pamiętaj że Italpouf przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa i twoich danych - dlatego wdrożyliśmy certyfikat SSL i szyfrowane połączenie, które chroni Cie nie tylko podczas dokonywania płatności ale każdym innym czasie odwiedzania naszego sklepu

Płatność przy odbiorze

Wygoda i wciąż popularna metoda płatności - po akceptacji zamówienia towar jest wysyłany do Ciebie - a Ty możesz za niego zapłacić dopiero gdy kurier przyniesie Ci go do domu.