• Pufy reklamowe
 • Pufy eventowe
 • Pufy personalizowane

Jako producent puf i worków sako oraz dużych poduch oferujemy także możliwość spersonalizowania naszych produtków tak aby były idealnie dopasowane do waszych potrzeb. Nasze pufy świetnie nadają się na targi oraz są dobrym nośnikiem reklamy waszej firmy. Naszymi pufami będziecie mogli poszerzyć widoczność marki i zwiększyć sprzedaż.

Oferujemy możliwość nadruku lub wyhawtowania logotypu, tworzymy pufy na zamówienie - z dowolnego materiału. Kształt pufy nie jest dla nas straszny - jeżeli masz specjalne życzenie to na pewno jesteśmy taką pufę sako dla was stworzyć!

Nie wahajcie się zapytać nas o wycenę puf z nadrukiem - natychmiast otrzymacie specjalną ofertę.

Realizacje

 • pufy eventy

  Event

  Pufy spersonalizowane to idealny element na event, spotkanie czy impreze plenerową. Możliwość dopasowania modelu pufy oraz materiału daje ogromne pole popisu dla działań marketingowych

 • pufy eventy

  Zawody sportowe

  Pufy reklamowe to świetny nośnik treści podczas zawodów sportowych - rzucają się w oczy, ludzie chętnie z nich korzystają, dlatego na pewno będą ciekawym i ważnym elementem takiej imprezy.

 • pufy eventy

  Firmowe

  Jeżeli szukasz pufy na spotkania firmowe, imprezy integracyjne lub po prostu jak element wyposażenia biura, studia, strefy relaksu dla pracowników to skontaktuj się z nami.

MASZ PYTANIA? ZAPYTAJ SPECJALISTĘ

Jeśli masz pytania odnośnie naszych produktów, zdobień lub współpracy, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.