Poduszki ogrodowe to nowość w naszej ofercie – kolekcja powstała na zapytania naszych klientów, którzy pragnęli nie tylko mieć poduszki ozdobne w swoich domach i mieszkaniach, ale także i w swoich ogrodach, na tarasach lub na balkonach. Poduszek nigdy za wiele – jest to nie tylko bardzo funkcjonalny przedmiot ale pełni również funkcję dekoracyjną. Kolorowe poduszki potrafią odmienić każde wnętrze a jeżeli zostaną jeszcze odpowiednio skomponowane z innym meblami ogrodowymi to efekt będzie na pewno oszałamiający!

Poduszki do ogrodu (outdoor) jakie posiadamy w swojej ofercie wykonane są z materiałów wodoodpornych oraz bardzo wytrzymałych, dlatego nawet pozostawione na kilka dni zachowują swój kształt i wygląd. Innym materiałem jaki oferujemy jest tkanina Garden – nie jest ona tak odporna na warunki atmosferyczne jak tkanina nylonowa ale jej wielką zaletą jest fakt, że jest bardzo przyjemna w dotyku. Wszystkie poduchy wyposażone w zamek, dzięki czemu można ściągnąć i wymienić poszewkę. Wypełnienie stanowi kulka silikonowa – zapewnia ona poduszkom odpowiednią sprężystość i miękkość. Dużą zaletą kulki silikonowej jest jej antyalergiczność – dlatego nawet wrażliwe osoby mogą na co dzień korzystać z naszych poduszek.

Takie poduszki są fantastycznym dodatkiem do innych naszych produktów, przede wszystkim do worków sako, które również wykonujemy z wodoodpornych materiałem i które z powodzeniem mogą być stosowane w ogrodzie lub na tarasie. Również wielkie poduchy do siedzenia lub do leżenia które są prawdziwym hitem sprzedażowym – w połączeniu z małą poduszką lub wałkiem pod głowę dają niesamowity komfort i wielogodzinny relaks na świeżym powietrzu.

Poduszki ogrodowe to bardzo funkcjonalny i uniwersalny element – można je łączyć z różnymi meblami ogrodowymi takimi jak: krzesła, fotele, altany, ławeczki drewniane, leżaki a nawet inne konstrukcje stalowe i metalowe. Zapewnią one nie tylko niesamowite wrażenia wizualne ale także zapewnią komfort podczas wiosennego lub letniego leniuchowania!