Jakie są główne funkcje poduszek?

Poduszki z Italpouf mogą pełnić różne funkcje, takie jak:

  • Dodanie komfortu podczas siedzenia na kanapie, fotelu czy łóżku.
  • Ozdoba wnętrza, która podkreśla styl i charakter pomieszczenia.
  • Wsparcie dla pleców, szyi czy głowy, co może przyczynić się do poprawy samopoczucia i zdrowia.
  • Tworzenie przytulnej i relaksującej atmosfery w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.

Czy poduszki posiadają ściągane poszewki?

Tak, poduszki wyposażone są w ściągane poszewki. Dzięki temu można łatwo zdjąć poszewkę, w celu jej wyprania i utrzymania poduszki w czystości. Poszewki posiadają zamek błyskawiczny, co ułatwia ich zdjęcie i nałożenie z powrotem na poduszkę.

Jak prać poduszki?

Aby prać poduszki, należy przestrzegać zaleceń znajdujących się na metkach poduszek lub poszewek. W większości przypadków można prać poszewki w pralce, stosując łagodny program i środki piorące odpowiednie dla danego rodzaju materiału. Pamiętaj, aby prać poszewki oddzielnie od innych tkanin, szczególnie gdy są intensywnie kolorowe, aby uniknąć przebarwień.

Czy poduszki są dwustronne?

Tak, poduszki są dwustronne, co oznacza, że można je używać po obu stronach.

Poduszki ogrodowe to nowość w naszej ofercie – kolekcja powstała na zapytania naszych klientów, którzy pragnęli nie tylko mieć poduszki ozdobne w swoich domach i mieszkaniach, ale także i w swoich ogrodach, na tarasach lub na balkonach. Poduszek nigdy za wiele – jest to nie tylko bardzo funkcjonalny przedmiot ale pełni również funkcję dekoracyjną. Kolorowe poduszki potrafią odmienić każde wnętrze a jeżeli zostaną jeszcze odpowiednio skomponowane z innym meblami ogrodowymi to efekt będzie na pewno oszałamiający!

Poduszki do ogrodu (outdoor) jakie posiadamy w swojej ofercie wykonane są z materiałów wodoodpornych oraz bardzo wytrzymałych, dlatego nawet pozostawione na kilka dni zachowują swój kształt i wygląd. Innym materiałem jaki oferujemy jest tkanina Garden – nie jest ona tak odporna na warunki atmosferyczne jak tkanina nylonowa ale jej wielką zaletą jest fakt, że jest bardzo przyjemna w dotyku. Wszystkie poduchy wyposażone w zamek, dzięki czemu można ściągnąć i wymienić poszewkę. Wypełnienie stanowi kulka silikonowa – zapewnia ona poduszkom odpowiednią sprężystość i miękkość. Dużą zaletą kulki silikonowej jest jej antyalergiczność – dlatego nawet wrażliwe osoby mogą na co dzień korzystać z naszych poduszek.

Takie poduszki są fantastycznym dodatkiem do innych naszych produktów, przede wszystkim do worków sako, które również wykonujemy z wodoodpornych materiałem i które z powodzeniem mogą być stosowane w ogrodzie lub na tarasie. Również wielkie poduchy do siedzenia lub do leżenia które są prawdziwym hitem sprzedażowym – w połączeniu z małą poduszką lub wałkiem pod głowę dają niesamowity komfort i wielogodzinny relaks na świeżym powietrzu.

Poduszki ogrodowe to bardzo funkcjonalny i uniwersalny element – można je łączyć z różnymi meblami ogrodowymi takimi jak: krzesła, fotele, altany, ławeczki drewniane, leżaki a nawet inne konstrukcje stalowe i metalowe. Zapewnią one nie tylko niesamowite wrażenia wizualne ale także zapewnią komfort podczas wiosennego lub letniego leniuchowania!