Worki sako już od lat sześćdziesiątych są prawdziwym hitem i bardzo popularnym meblem w milionach mieszkań w całej Europie. Italpouf jako jeden z największych producentów worków sako w Europie od lat oferuje tego rodzaju produkty, które są chętnie kupowane nie tylko przez młodych ludzi. Wszyscy doceniają wygodę i komfort odpoczynku na dobrze wyk...

Worki sako już od lat sześćdziesiątych są prawdziwym hitem i bardzo popularnym meblem w milionach mieszkań w całej Europie. Italpouf jako jeden z największych producentów worków sako w Europie od lat oferuje tego rodzaju produkty, które są chętnie kupowane nie tylko przez młodych ludzi. Wszyscy doceniają wygodę i komfort odpoczynku na dobrze wykonanej pufie sako!

Typowy worek sako ma kształt gruszki – wypełniany jest granulatem styropianowym, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki temu można godzinami leżeć na naszych pufach! Worki sako oferujemy w 4 rozmiarach: dla dzieci, dla nastolatków, dla dorosłych oraz model Sako XXXL, który jest wielką kanapą!

Wszystkie nasze worki sako wyposażone są w system Easy Cover – oznacza to, że posiadają zamek oraz pokrowiec wewnętrzny w którym zamknięte są kuleczki styropianu. Dzięki temu w każdej chwili można wymienić pokrowiec materiałowy! Italpouf przykłada bardzo dużą uwagę do jakości i funkcjonalności worków sako, tak aby służyły Ci przez wiele lat!

Czytaj więcej
per page
WORKI SAKO