Wybierz model dla siebie

 • Pufa Walec Cilindro
 • Pufa kwadratowa Cubo
 • Fotel Sako Distinto
 • Fotel Lounge Ateny
 • Fotel Sako Amalfi
 • Fotel Sako Porto
 • Fotel Sako Bali
 • Podnóżek Teddy
 • Fotel Sako Teddy
 • Podnóżek
 • Pufa Stolik Florencja
 • Fotel Sako Porto kids
 • Podnóżek kwadratowy
 • Pokaż wszystkie

Miękkie, delikatne w dotyku oraz wygodne pufy pluszowe

To są najważniejsze cechy puf i worków sako wykonanych z materiałów typu plusz. Jednocześnie materiał ten jest bardzo wytrzymały na przetarcia ponieważ do produkcji naszych puf używamy tylko materiałów klasy A! Pufy pluszowe bez względu na ich model i kształt charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania oraz wysoką jakością wykonania. Materiał z którego wykonane są pufy sako oraz fotele posiada technologię Easy Clean co oznacza ograniczoną wchłanialność płynów dzięki czemu utrzymanie pufy w czystości jest łatwiejsze niż przy podobnych tego typu materiałach.

Pufy pluszowe idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – może z nich korzystać w salonie, w pokoju, w sypialni a nawet w korytarzu. Polecane są także jako eleganckie meble do biur, poczekalni, sal relaksu lub miejsc do odpoczynku lub rekreacji. Pufy sako pluszowe nie są przeznaczone do używania ich na zewnątrz – w takim przypadku polecamy nasze pufy ogrodowe (outdoor), które wykonane są z wytrzymałego i wodoodpornego materiału nylonowego. Tylko taki materiał zapewnia należytą ochronę przed różnymi warunkami zewnętrznymi. Materiał typu plusz () jest zbyt delikatny aby mógł być poddany pod intensywne działanie słońca lub opadów deszczu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby taką pufę położyć na tarasie lub na balkonie i przez kilka godzin korzystać z pięknej pogody!

Worek sako z pluszu - gdy liczy się miękkość!

Pufy i worki sako jakie oferujemy w tej kategorii dostępne są w 3 materiałach: elegance i comfort oraz mikrofibra. Dwa pierwsze materiałyjest to wysokiej jakości – elegance jest materiałem gładki, z bardzo krótkim włosem natomiast Comfort ma nieco dłuższy włos, który układa się strukturalnie, dodając pufie designerskiego charakteru. Mikrofibra różni się od poprzednich materiałów ponieważ nie posiada włosa – jest natomiast bardzo przyjemna w dotyku i można ją prać w pralce – co jest dużym atutem szczególnie przy intensywnym użytkowaniu puf.

Jeżeli szukasz jeszcze większego prestiżu i materiałów ekskluzywnych to koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą na pufy skórzane. Wykonane zostały ze skóry naturalnej – miękkiej i bardzo przyjemnej w dotyku. W ofercie tej jest cały zestaw: pufy sako, fotele, poduchy a nawet piłki! To wyjątkowa kolekcja dla wymagających.

Pufy i worki sako wykonane z lub mikrofibry

To, co w sposób szczególny wyróżnia produkty dostępne w naszym sklepie, to przede wszystkim fakt, że każda z puf dostępnych w naszej ofercie, jest wykonywana w stu procentach ręcznie. Dzięki temu, możliwe było zachowanie dbałości oraz staranności, jeśli mowa o chociażby najmniejszych detalach związanych z wykończeniem naszych puf. Co więcej, jeśli mowa o utrzymywaniu ich czystości oraz szeroko rozumianej eksploatacji, to także nie ma tutaj z tym problemu.

Zasługa jest wdrożenie systemu Easy Clean. Materiał, z którego wykonane są nasze pufy pluszowe, jest bowiem wodoodporny. Tym samym, ciecze takie jak woda, soki, czy nawet napoje ciepłe, nie będą w materiał wsiąkać. Ponad to, niezwykle dużym ułatwieniem, jeśli chodzi o kwestie związaną z użytkowaniem puf pluszowych sako, jest zastosowanie dwóch pokrowców: wewnętrznego oraz zewnętrznego. Zewnętrzny pokrowiec jest ściągalny i – oczywiście stosując się do zaleceń umieszczonych na metce – jesteśmy w stanie go wyprać w pralce. Jeśli zaś chodzi o właściwości pokrowca wewnętrznego, to są one bezpośrednio związane z wypełnieniem naszych pluszowych puf sako. Do tego celu wykorzystano wysokiej jakości granulat styropianowy, czy też – w innych opcjach – kulki silikonowe.

Sprawdź pufy w innym materiale