Worki sako do ogrodu to idealna propozycja szczególnie na wiosnę i lato, czyli okres w którym jest a my lubimy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Takie worki sako outdoor to bardzo ciekawa opcja dla tych którzy potrzebują ciekawego i wygodnego mebla do swojego ogrodu, na taras lub na balkon. Pufy sako są lekkie więc z łatwością mo...

Worki sako do ogrodu to idealna propozycja szczególnie na wiosnę i lato, czyli okres w którym jest a my lubimy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Takie worki sako outdoor to bardzo ciekawa opcja dla tych którzy potrzebują ciekawego i wygodnego mebla do swojego ogrodu, na taras lub na balkon. Pufy sako są lekkie więc z łatwością można je przenosić z miejsca na miejsca – gdzie tylko mamy ochotę posiedzieć lub poleniuchować.

Worki sako ogrodowe wykonane są ze specjalnego wodoodpornego materiału, który nie wchłania wody. Jest również odporny na działanie warunków atmosferycznych w tym przede wszystkim na słońce i deszcz. Materiał jest bardzo wytrzymały,  a nawet gdy się zabrudzi można go z łatwością ściągnąć i poddać czyszczeniu. Wszystkie worki sako posiadają Easy Cover – długi zamek oraz wewnętrzny pokrowiec w którym znajduje się granulat styropianowy.

Worki sako na zewnątrz wykonujemy także w materiale o nazwie Giardino. Jest to bardzo przyjemny w dotyku materiał, jego skład to 100% PES a jego największą zaletę jest system Easy Clean – dzięki temu ciecze nie wsiąkają w materiał a delikatnie po nim spływają. Dotyczy to zarówno wody jak i soków czy napojów – dzięki temu utrzymanie worka sako w czystości jest bardzo łatwe

Pufy sako ogrodowe są bardzo chętnie kupowane nad morze lub  nad jezioro  przez hotele, pensjonaty, restauracje, bary czy ośrodki SPA&Wellness. Nasze worki sako to fantastyczny element dekoracyjny oraz bardzo wygodne siedzisko lub leżak dla twoich klientów.

Czytaj więcej
WORKI SAKO