Wielkie poduchy do siedzenia to fantastyczna opcja szczególnie do dużych i przestronnych pomieszczeń. Jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca możesz położyć taką poduchę na podłodze i godzinami na niej leżeć! Poduchy sako są miękkie i idealnie dopasowują się do kształtu ciała – zamek oraz wzmacniane szwy sprawiają, że poducha jest niezwykle wytrz...

Wielkie poduchy do siedzenia to fantastyczna opcja szczególnie do dużych i przestronnych pomieszczeń. Jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca możesz położyć taką poduchę na podłodze i godzinami na niej leżeć! Poduchy sako są miękkie i idealnie dopasowują się do kształtu ciała – zamek oraz wzmacniane szwy sprawiają, że poducha jest niezwykle wytrzymała i posłuży Ci przez wiele długich lat.

Poduchy do siedzenia dostępne są w dwóch rozmiarach – ten mniejszy dedykowany jest dzieciom. Waga takiej poduszki jest mniejsza, dzięki czemu każde dziecko jest w stanie ją podnieść i przenieść w dowolne miejsce. Dodatkowy wewnętrzny pokrowiec oraz system Easy Cover sprawiają, że utrzymanie poduchy w czystości jest niezwykle łatwe a do tego można co jakiś czas zmieniać zewnętrzny pokrowiec gdy dany kolor lub materiał nam się znudzi.

Oferta na poduchy do siedzenia jest bardzo szeroka, dostępnych jest kilkanaście materiałów do wyboru oraz kilkadziesiąt kolorów. Dodatkowo do oferty wprowadziliśmy tkaniny design –z nadrukowanym wzorem lub motywem. 

Czytaj więcej
per page
PODUCHY DO SIEDZENIA