Z pewnością każdy z was lubi czas, w którym nic nie musi i może oddawać się bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia słodkiemu lenistwu. Idealne do tego celu, z całą pewnością będą nasze poduchy outoor. Asortyment naszego sklepu internetowego Italpouf, jest w tym przypadku niezwykle bogaty. Warto jest jednak dowiedzieć się, co tak naprawdę przemawia na korzyść puf outdoor i dlaczego powinniśmy się w nie zaopatrzyć.

Zacznijmy od najbardziej podstawowych kwestii. Poduchy do siedzenia i leżenia dostępne są u nas w dwóch rozmiarach – większym XXL oraz mniejszym XL. Poduchy w rozmiarze XL mają wymiary 135cm x 95 cm. Co za tym idzie, doskonale sprawdzi się ona zarówno na mniejszym balkonie, jak również – jako poducha dla dzieci. W przypadku, kiedy mówimy o wymiarach poduchy XXL, wynoszą one 135cm x 170 cm. Tym samym, nie zawsze możemy mieć pewność, że taka poducha zmieści się na stosunkowo małym balkonie, natomiast z pewnością idealnie sprawdzi się jako poducha do leżenia w ogrodzie czy na plaży.

Jeśli chodzi o samo użytkowanie poduch dostępnych w naszym sklepie Italpouf, warto zwrócić uwagę na ich bezpieczeństwo. Posiadają one nie tylko bardzo ergonomiczny kształt, ale są tez nowoczesne i modne, jeśli chodzi o design. Dzięki wysokiej jakości granulatowi styropianowemu, poduchy dopasowują się do pożądanego przez nas kształtu, bez szkody dla kręgosłupa czy innych elementów naszego układu kostnego. Pozwalają one w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu pracy – nie tylko poprzez sam komfort ich użytkowania. Bardzo ważne jest tutaj to, że korzystając z poduch outdoor, jesteśmy w stanie rozluźnić nasze mięśnie i tym samym zniwelować nagromadzone przez cały dzień napięcie oraz stres.

Nasze pufy do leżenia są idealne zarówno do użytku przez osoby dorosłe, jak również i dzieci. Wystarczy, że wybierzemy właściwy dla nas rozmiar. W przypadku, kiedy mówimy o pufie dla dzieci, lepiej jest wybrać rozmiar XL. Pamiętajmy też o tym, że nie ma najmniejszego problemu, jeśli chodzi o swobodne przenoszenie naszych puf. Są one nie tylko bardzo lekkie, ale właśnie dzięki ergonomicznemu kształtowi, bez problemu jesteśmy w stanie je podnieść i umieścić w wybranym przez nas miejscu – czy to w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie.

Pamiętajmy też o tym, że w naszym sklepie internetowym, macie też możliwość zakupu pokrowca zewnętrznego na swoją pufę. To spore udogodnienie np. kiedy po prostu znudzi wam się wybrany wcześniej pokrowiec. Nie musicie kupować nowej pufy – wystarczy jedynie wymienić pokrowiec, a sama ta czynność jest bardzo prosta i zajmie wam nie więcej, niż kilka minut.