Wybierz model dla siebie

 • Fotel Lounge Ateny
 • Pufa Walec Cilindro
 • Pufa kwadratowa Cubo
 • Fotel Sako Distinto
 • Fotel Sako Amalfi
 • Fotel Sako Porto
 • Fotel Sako Bali
 • Podnóżek
 • Pufa Stolik Florencja
 • Fotel Sako Porto kids
 • Pokaż wszystkie

Szeroki wybór puf ogrodowych

Jednym z podstawowych elementów urządzenia kącika relaksacyjnego w ogrodzie lub na tarasie są odpowiednie meble. Miejsca te służą do wypoczynku, relaksu i wyciszenia na świeżym powietrzu, zatem meble powinny być niezwykle wygodne. Ze względu na to, iż kąciki relaksacyjne i tarasy znajdują się na zewnątrz, meble powinny być wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Takie właśnie cechy posiadają pufy ogrodowe dostępne w naszym sklepie. które oprócz wygody i wytrzymałości, cieszą się także niebanalnym wyglądem.

Proponowane przez nas pufy wodoodporne to produkty niezwykle wygodne, dopasowujące się do pozycji siedzenia lub leżenia. Dzięki takiej zalecie można dobrać idealną, naturalną pozycję, wobec czego kręgosłup oraz mięśnie nie są narażone na obciążenie. Co ciekawe proponowane przez nas produkty z linii outdoor oferowane są w kilku formach: pufy ogrodowej, worka Sako, fotelu Sako, a nawet pufy do leżenia ze stolikiem lub bez. Z uwagi na bardzo duży wybór pod względem kolorystyki oraz wzornictwa, bez problemu można dopasować pufy wodoodporne do całej aranżacji kącika ogrodowego.

Pufy wodoodporne

dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, wykonane ze starannie dobranych materiałów. Wnętrza puf zawierają granulat styropianowy, który należy do bardzo trwałych wypełnień, a zatem nie ulega uszkodzeniom i odkształceniom. Co bardzo ważne, pufy z materiału posiadają dodatkowy wewnętrzny pokrowiec, który dodatkowo zabezpiecza jej wnętrze. Ważnym aspektem jest również fakt, iż są starannie ręcznie zszywane, wobec czego istnieje gwarancja, że materiał się nie rozerwie, a tym samym granulat nie wysypie się na zewnętrz.

W przypadku mebli ogrodowych istotny jest materiał, z którego zostały wykonane. Musi być on bowiem wodoodporny, trwały i odporny na warunki atmosferyczne, nie tylko opady, lecz także działanie promieni słonecznych. Z takich właśnie materiałów wykonane są pufy worki ogrodowe dostępne w naszym sklepie. Większość puf wykonana jest z atestowanego nylonu lub certyfikowanego PES 100%, które są tkaninami wodoodpornymi i wytrzymałymi. Bardzo ważną kwestią jest możliwość ściągania pokrowców i bezproblemowego czyszczenia.

Kolorowe pufy

Żywe kolory puf oferowanych przez nas sprawiają, iż nadają się one doskonale jako element wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu dzieci mogą spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. .

Z kolei pufy ogrodowe w kolorach stonowanych to bardzo dobry dodatek wyposażenia tarasu lub kącika relaksacyjnego dla dorosłych. Mebel ten wspaniale nadaje się do organizowania przyjęć w ogrodzie, czy też spędzania przyjemnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół na łonie natury. Pufy ogrodowe dostępne w naszym sklepie są niezwykle wytrzymałe i posiadają wzmocnione szwy, dzięki czemu nie trzeba obawiać się zniszczenia podczas użytkowania, w szczególności przez dziecko.

Dodatkową zaletą jest posiadanie uchwytów do łatwego przenoszenia, tym samym transport produktu nie sprawia problemu.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i opinia klientów, dlatego też przykładamy dużą wagę, by nasze pufy sako produkowane starannie i solidnie, zwracając uwagę na każdy detal. Dzięki temu produkty są niezwykle bezpieczne, wytrzymałe i mogą być użytkowane przez klientów wiele lat.

Sprawdź pufy w innym materiale