W związku z tym, że worki sako, przeznaczone są do użytku zewnętrznego, wykonane zostały ze specjalnego, wodoodpornego materiału giardino. Skład tej tkaniny to 100% PES, zaś jeśli chodzi o największą zaletę, którą można przypisać materiałowi, to system easy clean. Chodzi przede wszystkim o to, że worki sako, które przeznaczone są do użytku zewnętrznego, są znacznie bardziej narażone na różnego rodzaju zabrudzenia. System easy clean, nie tylko chroni nasz worek przez zamoczeniem, ale też sprawia, że ciecze takie jak soki, czy nawet alkohol – spływają po nim, nie zostawiając żadnych śladów. To z kolei gwarantuje nam znacznie prostsze utrzymanie worków do siedzenia w ogrodzie w czystości. Co do samego materiału jakim jest giardino, musimy podkreślić, że jest on wyjątkowo miękki i delikatny w dotyku. Co więcej, nie będziemy mieli też wrażenia, że tkanina jest twarda czy po prostu – sztuczna.

Kiedy mówimy o zaletach, jakie płyną z korzystania z naszych worków sako, nie możemy pominąć tutaj kwestii dotyczącej pokrowca wewnętrznego. Pokrowiec ten jest praktyczny z dwóch względów. Po pierwsze, stanowi on dodatkowe zabezpieczenie, jeśli mowa o użytkowaniu worków sako. Styropianowy granulat, którym worki są wypełnione jest dodatkowo zabezpieczony. Drugą kwestią, którą można zaliczyć na poczet zalet posiadania wewnętrznego pokrowca, jest z całą pewnością fakt, że granulat znajdujący się wewnątrz może „oddychać”. Mimo iż wewnętrzny pokrowiec worków sako jest wykonany z dość przewiewnego materiału, w żadnym stopniu nie ujmuje to jego solidności czy wytrzymałości. Przewiewność zaś, zapewnia znacznie dłuższe zachowanie właściwości granulatu. Tym samym my, jako użytkownicy takich worków, możemy się cieszyć ich przydatnością znacznie dłużej.

To, na co też warto zwrócić uwagę, kiedy mowa o dostępnych w naszym sklepie internetowym workach do siedzenia sako, to kwestia ich mobilności. Chodzi o to, że bez najmniejszego problemu będziemy w stanie przestawić nasz worek w dowolnie wybrane przez nas miejsce. Zarówno pufy do siedzenia, jak również klasyczne worki sako, odznaczają się nie tylko bardzo ergonomicznym kształtem, ale też lekkością. Dzięki temu, sprawnie i bez najmniejszych problemów, będziemy w stanie nasz fotel worek podnieść i umieścić w dowolnie wybranym przez nas miejscu.

Worki i sakwy do siedzenia sako, cieszą się nie tylko bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób prywatnych, które kupują je do własnego domu czy mieszkania. Coraz większe zainteresowanie naszymi workami do siedzenia i pufami, wykazują się właściciele nadmorskich pensjonatów, barów czy hoteli Welness & Spa. Z pewnością każdy z was widział worki czy też pufy do siedzenia dostępne do wypożyczenia na plaży, czy też właśnie w pubach lub na otwartych basenach. Korzystając z naszej bardzo bogatej oferty, możecie posiadać taki worek do siedzenia na własność i urządzić sobie niesamowity klimat wakacyjny w zaciszu domowego ogrodu lub balkonu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model worka czy pufy i gotowe!