Poduszki ozdobne

Poduszki to jeden z elementów dekoracyjnych, którym w łatwy i szybki sposób można udekorować przestrzeń pokoju dla dziecka. Oferujemy szeroki wybór poduszek ozdobnych dla dziecka w wielu kolorach, które odnajdą się w pokojach zaaranżowanych w różnym stylu. Poduszki nie tylko wpłyną na estetykę i design, ale będą też komfortowym dodatkiem dla dzieci, zarówno w nocy, podczas spania, jak i w ciągu dnia, np. ułożone na łóżku, w fotelu i w innych miejscach w pokoju jako ponadczasowa i piękna dekoracja.

Poduszki dekoracyjne - nieodzowny element w pokoju każdego dziecka

Dekoracyjne poduszki dla dzieci, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości pluszu i posiadają piankę tapicerską w wypełnieniu, dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku dla maluszka. Ściągana poszewka ułatwia komfortowe czyszczenie i pranie, a wzmocnione szwy sprawiają, że poduszka będzie służyć dzieciom przez długi czas.
Poduszki dla dzieci są unikalną dekoracją do pokoju i zapewniają świetne warunki do odpoczynku oraz zabawy dla maluchów. Można dekorować nimi przestrzeń pokoju, a maluszek może też np. uciąć sobie na nich drzemkę w ciągu dnia.
Poduszki dostępne w tej kategorii to unikalne ozdoby, które można poukładać w różnych miejscach w pokoju, ponieważ same w sobie są pięknym i trwałym dodatkiem aranżacyjnym. Kształtem przypominają misia, dzięki czemu kojarzą się z ulubionymi postaciami z bajek i idealnie nadają się również jako maskotka do spania z dzieckiem.

Poduszki dla dzieci

Oferujemy szeroki wybór kolorystyczny poduszek, dzięki czemu każdy rodzic może dopasować barwę do innych elementów wystroju pokoju maluszka. W efekcie całość prezentuje się bardzo estetycznie i spójnie.
Poduszkę w kształcie misia można ustawić w pokoju również jako dodatkową maskotkę, którą maluszek może zabrać ze sobą także na czas podróży samochodem lub podczas wyjazdu w nowe miejsce - wówczas gdy np. boi się zasnąć sam gdy jest ciemno. Dekoracyjne poduszki dostępne w tej kategorii produktów są również dobrym pomysłem na prezent dla maluszka na urodziny, baby shower i inne okazje.