Dostępny w naszej ofercie ochraniacz na materac stanowi perfekcyjną ochronę dla materaca na różnorodnych płaszczyznach. Jego wysoka jakość sprawia, że może pełnić swoją rolę przez długi czas. Idealnie sprawdza się zarówno w domach, hotelach i szpitalach.

Nieprzemakalny ochraniacz

pozwala na wydłużenie żywotności materaca. Przede wszystkim zapobiega przed dostawaniem się do jego wnętrza cieczy pochodzących z różnorodnych źródeł, w związku z czym pozwala utrzymać go w czystości oraz stanowi ochronę przed zniszczeniem.

Ochraniacz na materac 160x200

pozwala na utrzymanie w sypialni odpowiedniej higieny, co przekłada się na zdrowie i w konsekwencji zapewnia regenerujący i relaksujący sen. Co ważne chroni łózko przed dostawaniem się do jego wnętrza martwego naskórka, który jest pożywką dla drobnoustrojów i niektórych owadów. W związku z tym, że chroni materac przed rozprzestrzenianiem się roztoczy, jest świetnym rozwiązaniem dla alergików.

Dużą zaletą ochraniacza na materac jest fakt, że zapobiega on jego odkształceniu, a także reguluje twardość. Gwarantuje ochronę przed dostawaniem się do wnętrza materaca potu, a ponadto posiada przewiewne włókna, co w konsekwencji pozwala na odparowanie wilgoci.

Ochraniacz chroni materac przed różnorodnymi zabrudzeniami, a ze względu na możliwość prania go w bardzo wysokich temperaturach, utrzymanie go w czystości stanowi przysłowiową bułkę z masłem. Dzięki temu, że jest on częściowo gumowany dobrze przywiera do materaca uniemożliwiając przesuwanie się. Co więcej w łatwy i szybki sposób się go zakłada oraz zdejmuje, co niewątpliwie usprawnia przeprowadzanie zabiegów czyszczących i dezynfekujących.

Nieprzemakalny ochraniacz 160x200cm

Stanowi on idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z nerwobólami. Z powodzeniem może być stosowany zarówno w przypadku dorosłych jak i dzieci. Zapewnia komfort oraz wygodę niejednokrotnie większą niż sam materac. Materiał z którego został wykonany ochraniacz jest cienki, w związku z czym nie odznacza się na materacu i tworzy z nim idealną całość.

Co istotne, ochraniacz pasuje do każdego rodzaju wnętrza. W związku z czym może stanowić on element wyposażenia nowocześnie zaaranżowanej sypialni, jak i również tej stawiającej na klasykę i tradycjonalizm. W połączeniu z wysokiej jakości prześcieradłem oraz miękką i wygodną pościelą, zapewni on prawidłowy sen, co niewątpliwie przełoży się na funkcjonowanie w ciągu dnia.

Ochraniacz może stanowić także wyposażenie bagażu podróżnego. Jeżeli będziemy nocować w hotelach lub hostelach i zależy nam na tym, aby zapewnić sobie higieniczny, a tym samym zdrowy sen, warto zabrać ze sobą ochraniacz. Jak wiadomo na hotelowych łóżkach śpi wiele różnorodnych osób. W związku z czym obfitują one w roztocza i wiele innych bakterii, które mają niekorzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W związku z powyższym zabieranie ze sobą w takie miejsca ochraniacza jest rewelacyjnym pomysłem, a ten oferowany przez nas spełni się w tej roli idealnie. Dzięki temu, że jest cienki nie zajmie w torbie wiele miejsca.