Chcesz zwrócić towar?

Nie ma problemu!

Poradnik Zwrotu Produktu w Italpouf.pl

1. Upewnij się, że produkt kwalifikuje się do zwrotu

Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży). Prawo zwrotu dotyczy konsumenta. Jeżeli zamówiłeś produkt jako firma - upewnij się, że możesz zwrócić produkt. 

2. Wypełnij formularz zwrotu

Wypełnij formularz zawierający niezbędne informacje, takie jak numer zamówienia, dane kontaktowe oraz dane rachunku bankowego.

3. Przygotuj produkt do wysyłki

Zapakuj bezpiecznie produkt.  Upewnij się, że jest on nienaruszony, nie był używany. Dołącz wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak formularz zwrotu lub numer zamówienia.

4. Wyślij produkt

Zwróć produkt za pomocą usług kurierskich, pocztowych lub osobiście. Pamiętaj, że koszty wysyłki zwrotnej pokrywa Kupujący. Nie wysyłaj zwrotu za pobraniem.

Produkt należy odesłać na własny koszt pod adres:

Personeo Sp. z o.o.

Ul. Wielopole 1

33-311 Wielopole

5. Czekaj na potwierdzenie zwrotu

Po otrzymaniu produktu, sklep sprawdzi jego stan i zatwierdzi zwrot, jeśli wszystko jest zgodne z warunkami zwrotu nastąpi realizacja zwrotu - Termin zwrotu płatności może wynieść od 2 do 7 dni roboczych.

Pamiętaj:

  • Przechowuj wszystkie potwierdzenia i dowody wysyłki aż do momentu zakończenia procesu zwrotu.
  • Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z obsługą klienta sklepu.

6. Forma zwrotu pieniędzy

Zwrot środków zostaje zlecony w takiej samej formie w jakiej dokonałeś zapłaty za zamówienie. Jeśli zapłaciłeś za zamówienie gotówką przy odbiorze podaj nam numer rachunku bankowego, zwrot nastąpi na wskazany nr rachunku. 

Do przesyłki proszę zamieścić numer zamówienia lub formularz zwrotu produktu, który można pobrać poniżej:

Formularz zwrotu produktu

Podaj adres email i numer zamówienia który orzymałes/aś przy powtwierdzeniu zamówienialoading..Jeżeli masz problem z wysłaniem formularza online, skorzystaj z wersji do pobrania:

Formularz zwrotu wersja do pobrania