Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny, ważne jest, aby zapewnić i jemu komfortowe warunki do życia i spania. Tym bardziej, jeśli nie tolerujemy zwierzęcia w naszym łóżku, od samego początku priorytetem powinien być zakup posłania dla niego. Sam dywan czy gola podłoga to za mało. Owszem pies może spać wszędzie, jeśli jednak mieszka pod tym samym dachem co my, to powinniśmy zadbać o godziwe warunki również dla niego. Z pozoru prosty zakup może jednak okazać się trudny.

Legowisko dla psa

Pójście do sklepu i zakup pierwszego lepszego legowiska dla psa to błędna decyzja. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, jak choćby rozmiar psa, jego predyspozycje do wzrostu, czy też to w jakieś kondycji fizycznej się znajduje. Bardzo często i chętnie wybieranym typem posłania dla psa jest materac. Klienci naszego sklepu Italpouf do dyspozycji mają klasyczny materac w kształcie prostokąta, w kilku wariantach rozmiaru.

Jest to standardowy wybór wielu klientów, którzy chcą, aby ich pupil miał zapewniony należyty komfort spania na nim. Poduszka dla psa została wypełniona w całości pianką z tworzywa sztucznego, co gwarantuje, że jest bardzo wytrzymała i szybko się odkształca. Jest to bardzo ważne, gdyż zwierzęta znaczną część swojego życia przesypiają. Psy i koty to typowe śpiochy, którym wystarczy kawałek wolnego miejsca i mogą tak spać godzinami. Ponadto, jeśli nie ma wokół żadnej budy, psy i koty swoje posłanie traktują jako bezpieczne miejsce. Często poduszka dla kota czy psa to miejsce zbierania się najróżniejszych zabawek, jakimi się bawią.

Posłanie dla psa

powinno być dostosowane także do jego rozmiaru w przyszłości. A więc, jeśli jest to owczarek niemiecki, warto maluchowi kupić już duże posłanie, gdyż nie będzie konieczności jego wymiany. Pupile naszych klientów mogą cieszyć się wygodą i komfortem użytkowania naszych materacy, które zostały stworzone z myślą o nich. Dodatkowym ich atutem jest zastosowanie wodoodpornego materiału, który zapewni odpowiednią ochronę wnętrza poduszki przed wilgocią.

Jest to szczególnie ważna cecha w przypadku, gdy szczeniak nie został jeszcze nauczony wychodzenia na spacer o stałych porach. Zapewnienie własnej przestrzeni zwierzakom to podstawa każdego domu, w których one mieszkają. Mimo iż uwielbiają kanapę, łóżko w sypialni i fotele, nawet jeśli mają zezwolenie na korzystanie z nich, konieczne jest wyznaczenie im ich miejsca.

Materac dla psa

Wysokiej jakości legowisko dla psiaka lub kota zostało stworzone z polieterosulfon. Wnętrze wypełnia odkształcająca się pianka. Ponadto dla lepszego zabezpieczenia wypełnienia został zastosowany system podwójnego pokrowca. Jest on w pełni wodoodporny, co gwarantuje, że wilgoć nie przeniknie do pianki, wpływając destruktywnie na jej właściwości. Bardzo ważną informacją jest to, że można pokrowiec prać, jednak tylko w temperaturze maksymalnej wynoszącej trzydzieści stopni Celsjusza.

Wszystkie legowiska od Italpouf cechuje atrakcyjnie niska cena oraz wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji. Wygoda i komfort to dodatkowe atuty, z których najbardziej zadowolone będą pupile.