Pufy ogrodowe to absolutny hit od kilku lat. Pufy, których można używać na zewnątrz to bardzo popularny trend w całej Europie, ponieważ wszyscy lubimy wypoczywać na świeżym powietrzy bez względu na to czy jest to plaża, jezioro, ogród, taras czy może zwykły balkon. Wodoodporny i bardzo wytrzymały materiał jaki oferujemy sprawia że pufy są odporn...

Pufy ogrodowe to absolutny hit od kilku lat. Pufy, których można używać na zewnątrz to bardzo popularny trend w całej Europie, ponieważ wszyscy lubimy wypoczywać na świeżym powietrzy bez względu na to czy jest to plaża, jezioro, ogród, taras czy może zwykły balkon. Wodoodporny i bardzo wytrzymały materiał jaki oferujemy sprawia że pufy są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Pufy outdoor – oferta jaką posiadamy jest bardzo szeroka. Są to klasyczne worki sako wykonane z nylonu lub tkaniny Garden z technologią Easy Clean. Posiadamy także wielkie i mniejsze poduchy, na których można leżeć lub siedzieć, lub klasyczne poduszki ogrodowe, które idealnie nadają się na leżak, hamak, ławeczkę. Jako jedni z niewielu oferujemy także fotele, pufy do leżenia typu lounge chaise a nawet wodoodporne pufy piłki!

Takie pufy outdoor spokojnie mogą zastąpić klasyczne i twarde fotele czy leżaki – nasze pufy idealnie dopasowują się do kształtu ciała, są lekkie i można je z łatwością przenieść w dowolne miejsce.

Czytaj więcej
OUTDOOR