Poduszki ozdobne to podstawowy element wyposażenia każdego mieszkania. Trudno sobie wyobrazić salon gdzie znajdują się najdroższe meble, piękne obrazy czy sprzęt multimedialny a brakuje w nim choćby jednej poduszki! Dlatego jest to podstawa i ważny element – stanowi de facto wisienkę na torcie i jest zwieńczeniem całego naszego aranżacyjnego planu. Posiadamy bardzo szeroki asortyment na poduszki dekoracyjne więc na pewno znajdziesz coś co z pewnością przypadnie ci do gustu.

Poduszki ozdobne, jakie posiadamy w swojej ofercie dostępne są w formie kwadratowej oraz prostokątnej. Każda forma dostępna jest w dwóch rozmiarach tak aby każdy mógł jak najlepiej dopasować je do swojej koncepcji i upodobań. Poduszki oferujemy w różnych materiałach – najpopularniejsze są poduszki wykonane z tkaniny typu plusz () – materiał jest bardzo miękki i delikatny, żywe kolory oraz technologia Easy Clean która sprawia że poszewka na długo pozostaje w czystości. Polecamy także poduszki wykonane z materiału Design – jest to materiał poliestrowy z pięknym, tematycznym nadrukiem. Ta tkanina jest bardzo wytrzymała, można ją prać w pralce – jest także bezpieczna dla dzieci ponieważ materiał jest atestowany. Wszystkie poduszki posiadają zamek oraz wkład wewnętrzny.

Jako wypełnienie do poduszek stosujemy atestowaną kulkę silikonową – która jest materiałem miękkim i sprężystym. Dzięki temu poduszki są bardzo przyjemne w codziennym użytkowaniu i na długo zachowują swój kształt. Wszystkie materiał są antyalergiczne dlatego nie ma przeciwskazań do ich korzystania nawet dla osób wrażliwych.

Idealnym kompletem do tych poduszek są duże poduchy do siedzenia – cały komplet może być wykonany z jednego materiału, dzięki czemu całość zachowuje spójność i harmonię. Duża poducha może leżeć obok kompletu wypoczynkowe i służyć do odpoczynku, natomiast mniejsza poduszka dekoracyjna może być używana jak wsparcie pod głowę lub po prostu może sobie leżeć obok – efekt będzie na pewno piorunujący!

Czym jednak wypełnione są nasze poduszki ozdobne? W odróżnieniu od worków i foteli sako, do wypełnienia poduszek ozdobnych, wykorzystano atestowaną kulkę silikonową. Cechuje się ona bardzo dużą sprężystością oraz miękkością. Sprawia to, że poduszki są niezwykle miękkie i bardzo wygodne, jak również ich użytkowanie to czysta przyjemność. Warto podkreślić, że wszystkie materiały, które zostały wykorzystane zarówno do stworzenia pokrowców poduszek ozdobnych, jak i ich wypełnienia są antyalergiczne. Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań do użytkowania ich przez osoby borykające się z różnego rodzaju alergiami czy nawet astmą.