W tej kategorii znajdziesz duże i wygodne poduszki do leżenia dla dzieci. Duże poduszki dla dzieci to świetna alternatywa dla pufy worek – poducha jest równie wygodna co pufa sako, do tego jej klasyczny, prostokątny kształt sprawia, że jest idealna do pokoju dziecięcego. Na poduszkach można nie tylko leżeć ale i siedzieć – wtedy zmieści się na niej nawet kilka osób. To także bardzo fajny i nowoczesny element dekoracyjny pokoju dziecięcego, więc nie tylko zyskujesz wygodny i komfortowy mebel dla swojego dziecka, ale również ciekawy gadżet, który na pewno świetnie wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Poduchy do leżenia dla dzieci – w naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo bogatą ofertę. Model poduszki dla dzieci oznaczany jest rozmiarem XL a jej wymiary to 135x95 cm, więc jest całkiem spora a jednocześnie na pewno nie zagraci pokoju dziecięcego. Poduchy oferowane są w kilkunastu materiał, w tym przede wszystkim w pluszu, bawełnie, wełnie, ekoskórze oraz w nylonie ponieważ takie poduszki można używać nawet na zewnętrz. Świetnie sprawdzają się w otwartych przestrzeniach a dzieci je uwielbiają ponieważ są lekkie i kolorowe- z łatwością mogą je przenieść w inne miejsce a po długiej zabawie spokojnie się na nich położyć i odpocząć! Materiał nylonowy jest wodoodporny i bardzo wytrzymały, dlatego wszelkie zabrudzenia łatwo można usunąć.

Poduszki posiadają wewnętrzny pokrowiec materiałowy w którym znajduje się wysokiej jakości granulat styropianowy. Dzięki systemowi Easy Cover pokrowiec w każdej chwili można ściągnąć – to sprawia że utrzymanie poduchy dla dzieci w czystości jest banalnie proste nawet przy największych urwisach. 

Jeżeli szukasz czegoś bardziej do siedzenia to sprawdź naszą ofertę gdzie prezentujemy pufy do siedzenia - tam znajdują się bardziej klasyczne worki sako lub fotele sako. Na tych pufach siedzenie jest bardzo wygodne, ponieważ granulat styropianowy idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. 

A dla tych bardzo aktywnych i żywych mamy pufy piłki dla dzieci - czyli pufy sako, które kształtem i wyglądem przypominają prawdziwe piłki. Prawdziwym hitem są pufy piłka nożna oraz koszykówka. Ale mamy także ofertę dla miłośników takich sportów jak: tennis, rugby i siatkówka.