Worki sako to fantastyczny i bardzo praktyczny mebel, który może się znaleźć w salonie, w pokoju dziennym, w sypialni a nawet w przedpokoju. Największą zaletą worka sako jest jego miękkość i uniwersalność bo pasuje zarówno do stylu tradycyjnego – worki sako mogą być wykonane ze skóry lub z ekoskóry – oraz do stylu nowoczesnego ponieważ na sklepi...

Worki sako to fantastyczny i bardzo praktyczny mebel, który może się znaleźć w salonie, w pokoju dziennym, w sypialni a nawet w przedpokoju. Największą zaletą worka sako jest jego miękkość i uniwersalność bo pasuje zarówno do stylu tradycyjnego – worki sako mogą być wykonane ze skóry lub z ekoskóry – oraz do stylu nowoczesnego ponieważ na sklepie internetowym Italpouf znajdziesz tkaniny w designerskie wzory i motywy.

Worki sako służą głównie do siedzenia – właśnie po to się je kupuje i aranżuje w mieszkaniach lub domach. Aby po ciężkim dniu można było usiąść w wygodnym i miękkim fotelu i oddać się relaksowi. Pufę sako ustawia się w pionie tak aby podstawa była stabilna i wtedy można na takiej pufie siedzieć godzinami. Drobne kuleczki idealnie dopasowują się do kształtu ciała, niejako delikatnie masując plecy a my tak możemy siedzieć i czytać książkę, oglądać tv lub rozmawiać ze znajomymi lub rodziną.

Worki sako do siedzenia – przygotowaliśmy trzy rozmiary aby każdy mógł znaleźć idealną pufę dla siebie. Pufa sako L jest najmniejsza i jest ona polecana głównie dzieciom – rozmiary są odpowiednie do pokoju dziecięcy a kilkuletnie dziecko będzie mogło komfortowo spędzać czas. Pufa Sako XL to już model dla nastolatków – większa podstawa oraz wyższe plecy pufy umożliwiają nawet leżenie na niej. Największy model to pufa sako XXL – worek sako dla dorosłych. Tak dobraliśmy wymiary aby podstawa była bardzo stabilna a pod plecami i karkiem było solidne poparcie.

Czytaj więcej
per page
WORKI DO SIEDZENIA