Zamiar posiadania psa, kota lub innego zwierzaka wiąże się z przygotowaniem dla niego odpowiedniego posłania. Stają się oni bowiem członkami rodziny i od momentu przybycia, również zasługują na godziwe warunki życia. Oprócz codziennych wyjść na spacery, karmienie i zabawy powinno się zadbać o to, aby mogły one wygodnie odpoczywać.

Aby zagwarantować im najwyższej jakości komfort warto rozważyć ofertę Italpouf, jaką jest legowisko dla psa. Ci najlepsi przyjaciele człowieka bardzo chętnie korzystają z naszych łóżek i kanap. Momentami może być to uciążliwe i irytujące, szczególnie w okresach zmian pór roku, gdy gubią najwięcej sierści. Wijące się kłębki nie wyglądają zbyt estetycznie na podłodze, a co dopiero na kanapach i sofach.

Mało kto wie, ale psy jak i koty, tak jak ludzie cierpią na alergie. Legowisko dla kota i psa, które można znaleźć w naszej ofercie posiada właściwości antyalergiczne, co wyróżnia je spośród konkurencji. Wygodne i komfortowe posłanie dla psa to z pewnością idealne rozwiązanie także do domów, gdzie dopiero co wprowadził się nowy członek rodziny - szczeniak. Warto od samego początku nauczyć go spania na wyznaczonym miejscu.

Posłanie dla psa, jak i kota

to świetne rozwiązanie, które z pewnością pozwoli uchronić nas od mozolnego czyszczenia mebli z sierści lub włosów. Legowiska mają kształt prostokątnej poduchy, a wiec przypominają wyglądem łóżko.

W sklepie Italpouf dostępne są legowiska dla zwierzaków małych, średnich jak i dużych, a więc nie będzie problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru. Wyróżniają się one także swoją długą żywotnością, którą zawdzięczają wysokiej jakości materiałom wybranym do ich produkcji. Wypełnienie zostało wykonane z pianki, a więc tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się świetnymi właściwościami, dzięki którym powierzchnia legowiska sama się będzie odkształcać. Takie rozwiązanie pozwala zachować posłanie dla psa w bardzo dobrej kondycji przez wiele lat, a poducha nie ulegnie spłaszczeniu, dzięki czemu cały czas będzie miękka i wygodna.

Legowisko dla kota oraz psa

wyróżnia się bogatą kolorystyką, która pozwala dopasować do aranżacji pomieszczenia, co jest niezwykle dużym atutem produktu. Dzięki temu dodają mu uroku oraz prezentują się bardzo nowocześnie. Kolejnym atutem jest nieprzemakalny materiał, który pokrywa wierzchnią stronę poduchy - .

Poducha dla psa

dostępna jest w kilku rozmiarach co także pozwala na stworzenie autorskiego projektu legowiska dla psa i umieszczenie w nim naszego produktu. Ponadto została ona wyposażona w dodatkowym wewnętrzny pokrowiec, co również wpływa na jakość i wytrzymałość posłania. Istotną informacją dla wszystkich zainteresowanych jest możliwość prania pokrowca w temperaturze nieprzekraczającej trzydzieści stopni. Pozwala to zachować legowisko dla psa w nienagannym stanie i przedłużyć jego żywotność.

Wszystkie oferowane legowiska dla psa w sklepie Italpouf to także dobre rozwiązanie dla kota czy innego małego zwierzaka, które gości w naszym domu. Z pewnością przypadnie mu do gustu.