Dom to nie więzienie i powinien tętnić życiem. By tak się stało, potrzebne mu są dodatki aranżacyjne, które dodadzą mu wigoru i nieco rubasznego charakteru. Idealnie z tej roli wywiążą się wielkie poduchy z ekoskóry.

Poduchy do siedzenia w salonie

to nieco ekstrawagancki pomysł. Jednak ma on swoje plusy. Po pierwsze w salonie zawsze może dla kogoś zabraknąć miejsca, a tak najmłodsi domownicy mogą rozłożyć się na wielkich poduchach bez krępacji. Dzieciom przecież więcej uchodzi na sucho. Zresztą salon to idealne miejsce na przykład do uprawiania jogi. Poduchy z ekoskóry są na tyle duże i czyste, że z powodzeniem nadadzą się jako stanowisko do medytacji i ćwiczeń jogi. Dzięki nim oczyszcza się ciało i umysł. Jedynym minusem jogi jest to, że trzeba siedzieć zazwyczaj w jednej pozycji. Jednak i ten ból troszeczkę osłodzą poduchy do siedzenia. Wdzięczne im będą przede wszystkim nasze stawy i pośladki.

Wielkie poduchy

mogą też wylądować w pokoju dziecięcym. Tam też mogą spowodować wiele dobrego. Po pierwsze maluchy dużo siedzą na dywanie lub na ziemi. Gdy podłoży im się jako stanowisko pracy poduchy do siedzenia, przynajmniej będzie wiadomo, że nie poprzeziębiają sobie nerek i pęcherza. Poduchy z ekoskóry zapobiegną też zbieraniu się na dywanie kurzu i brudu. Plus będzie taki, że przynajmniej dzieciak nie będzie przez cały czas w pokoju kichał i prychał. Teraz co drugi przedszkolak przecież to alergik. Wielkie poduchy przydadzą się też szkrabowi, gdy będzie leżał na brzuchu na twardym dywanie. Przynajmniej go sobie nie odgniecie. Jednak dzieciak nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał poduch z ekoskóry jako fortecy. Z nich da się budować całkiem spore poduszkowe zamki i obwarowania.

Wielkie poduchy z ekoskóry

Wielkie poduchy pluszowe na pewno sprawdzą się w sypialni rodziców. Są wprost stworzone do odpoczynku i relaksu, a tego potrzebują dorośli po całym dniu pracy. Poduchy z ekoskóry mie tylko dopieszczą ich obolałe mięśnie i plecy, ale przede wszystkim zlikwidują napięcie karku i barków. One są twarde jak kamienie i tylko wołają, żeby im ktoś ulżył. Poduchy do leżenia zrobią to błyskawicznie. Sypialnia rodziców to nie jedyny w domu zakątek, gdzie potrzeba luksusu i wygody. Pokój gościnny to również pomieszczenie, gdzie wielkie poduchy mogą na stałe zagościć. Są one na tyle dystyngowane i nowoczesne, że świetnie się tam odnajdą. Prawdą jest, że pokój dla gości powinien być zawsze gotowy na wypadek, gdyby go ktoś obcy odwiedził. Poduchy do siedzenia byłyby w tym miejscu doskonałym kamuflażem. Przynajmniej zagaiłyby przestrzeń i częściowo przykryłyby panujący bałagan.