Pufa

to mebel, który spotykany jest w każdym mieszkaniu i każdym pomieszczeniu. Zdarza się, że dzięki materiałom wykorzystanym do ich produkcji znajduje się także w łazience. Puf kwadratowy posiada wiele przydatnych funkcji, co sprawia, że jest niezwykle praktyczny i chętnie kupowany.

W zależności od wystroju mieszkania czy też samego pomieszczenia, należy odpowiednio dopasować kolor pufa, aby wpasował się idealnie w aranżację pomieszczenia. W salonie głównie wykorzystywany jest jako alternatywa dla tradycyjnego podnóżka. Zajmuje mniej miejsca, jest lżejszy przez co łatwo go przestawiać. Ponadto puf pluszowy z wypełnieniem z tworzywa sztucznego pozwoli nogom odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. W salonie może on także pełnić funkcję siedziska, gdy zabraknie miejsca. Wygodny i komfortowy puf kostka to stabilny mebel, który przypadnie do gustu każdemu. Jego nienaganne wykończenie pozwala stworzyć dzięki niemu także wspaniała aranżację w pokoju. Jaskrawe kolory nadadzą kontrastu lub też wpasują się w wystrój pomieszczenia.

Puf kwadratowy

to także świetne rozwiązanie do pokoju dziecka. Niska waga, małe, jednak w zupełności wystarczające wymiary i miłe w dotyku wykończenie to cechy mebla, który pozwoli dziecku na samodzielną aranżację pokoju poprzez przestawianie pufa z kąta w kąt. Pozwoli mu także odpocząć po całym dniu nauki i odstresować się oraz zrelaksować. A gdy zabraknie miejsca dla przybyłych kolegów, puf pluszowy okaże się niezwykle pomocny.

Puf kostka

może zostać także wykorzystany do aranżacji przedpokoju. W zależności od dobrania koloru może przebić się swoją niepowtarzalnością. Niebanalne wykonanie i zastosowanie najlepszych materiałów do produkcji oraz płaska podstawa pozwolą na wykorzystanie pufa jako podstawa do kwiatów, miejsce na książki, czy siedzenie, na którym można przebrać buty. Wypełnienie z granulatu pozwoli wygodnie się rozsiąść i przez chwilę odpocząć.

Pufy Italpouf

to prostota, a zarazem ogromna funkcjonalność i praktyczne zastosowanie. Dzięki temu, stają się one coraz chętniej kupowane i wykorzystywane do różnych celów. Od wygodnego mebla do siedzenia po elementy dekoracyjne, które pozwalają stworzyć mile i przytulne wrażenie. Bardzo mocne szwy, dodatkowy wewnętrzny pokrowiec oraz najlepszej jakości materiał to gwarancja długowieczności oraz niesamowitego komfortu i wygody. Dodatkowe atuty w postaci atrakcyjnie niskich cen, szerokiej gamy kolorów i standardowe rozmiary jeszcze bardziej zachęcają do wyboru puf kwadratowych do mieszkania.