Siedzisko pluszowe to must have ostatnich miesięcy. Klienci chętnie korzystają z nich w swoich mieszkaniach, domach, w ogrodach, na placach zabawa. Dlaczego? Są wygodne, komfortowe, posiadają ciekawy design oraz można je przenieść i zabrać ze sobą gdziekolwiek się zechce. Dlaczego warto mieć takie poduszki okrągłe we własnych wnętrzach? Poniżej odpowiedź.

Poduszki okrągłe 

Italpouf to doświadczony i sprawdzony producent różnorodnego asortymentu do naszych wnętrz. Stawia on nie tylko na jakość i solidne wykonanie swoich wyrobów oraz na design i nowoczesność. W swojej ofercie Italpouf proponuje swoim klientom niezwykle wygodne, w różnorodnej kolorystyce poduchy do siedzenia. To na nich bowiem można czytać książkę, oglądać telewizję, spędzać czas w ogrodzie, w parku lub bawić się na placach zabaw. Wiele osób nie wyobraża sobie bez nich imprez i domówek, gdyż stanowią dodatkowe miejsce do siedzenie. Niektórzy klienci wykorzystują je do robienia na nich kolacji w stylu azjatyckim, chińskim czy japońskim. Jeszcze inni preferują takie poduchy w kawiarniach czy klimatycznych barach - można na nich przysiąść i wypić ulubione latte z ciekawą książką. Ich wykorzystanie nie zna granic. Kochają je również maluchy, które bawią się na nich bezpiecznie.

Okrągłe poduchy 

Italpouf zaprojektował okrągłe poduchy tak, by pasowały one do każdego wnętrza i każdej aranżacji. Dzięki olbrzymiej kolorystyce dostępnej na stronie - spokojnie można je dopasować do wielu styli: skandynawskiego, glamour, klasycznego, nowoczesnego, nowojorskiego, retro czy boho. Nasze mocne kolory świetnie będą wyglądać zarówno w tych spokojnych, stonowanych i harmonijnych wnętrzach, jak i w tych bardziej ożywionych. Z kolei poduchy pluszowe w kolorze bieli, czerwieni czy szarości idealnie sprawdzą się w salonach czy sypialniach. Klienci bardzo chętnie komponują ciekawe aranżacje z wykorzystaniem dwóch lub więcej poduch.

Stolik, siedzisko, miejsce relaksu 

Poduchy pluszowe zostały wykonane z bardzo mocnych, solidnych materiałów. Producent zadbał o ich precyzyjne wykończenie i trwałość. Dlatego też można na nich siedzieć, wykorzystać je jako stolik kawowy czy jako miejsce do zabawy dla dzieci. Jak wspomniano wcześniej, niektórzy tworzą z nich prawdziwe piramidy i kompozycje kolorystyczne - co wygląda jeszcze lepiej i efektowniej. Ich ogromną zaletą jest również lekkość i łatwość przenoszenia. W zależności od potrzeb poduszka może leżeć w salonie czy sypialni a kiedy potrzeba - w pokoju dziecięcym. Można ją zabrać na biwak, na działkę czy w na wakacje.

Wybierz idealny kolor dla siebie i zamów swoją poduchę do siedzenia jak najszybciej. Ciesz się wygodnym i komfortowym miejscem, o które będą się kłócić domownicy. Nasze okrągłe pufy poduchy możesz mieć teraz w atrakcyjnej cenie z dostawa pod same drzwi.