Pufy okrągłe - klasyczny design

Niezwykle efektowne pufy okrągłe to propozycja dla osób, które cenią sobie niebanalny design, a także perfekcyjne wykonanie. Siedziska wykonywane są wyłącznie z wysokojakościowych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Klasyczna cylindryczna forma zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Dostępne są pufy do umieszczenia w środku mieszkania, jak i na zewnątrz. Modele do wnętrz są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim dekoracyjne. Wyglądają elegancko, a zarazem nowocześnie. Dają wiele możliwości aranżacyjnych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pufy outdoor znakomicie sprawdzą się podczas relaksu na balkonie, tarasie, czy też w ogrodzie. Pozostają one odporne na działanie czynników atmosferycznych, więc nie trzeba obawiać się, że ulegną one przedwczesnemu uszkodzeniu.

Wiele materiałów do wyboru

Pufy okrągłe wykonywane są z m.in. ekoskóry, pluszu, tkaniny drukowanej, czy też bawełny sznurkowej. Dostępne są modele o klasycznym i jednolitym designie, jak i zdobione oryginalnymi wzorami. Wybór zależy wyłącznie od osobistych upodobań. Jedno jest pewne - produkty nie stanowią wyłącznie praktycznego siedziska, ale również element ozdobny. Za ich pomocą można całkowicie odmienić charakter każdego wnętrza. Z łatwością można wkomponować je do aranżacji klasycznych, jak i industrialnych. W ofercie znajdują się bardzo eleganckiego modele, jak i takie, które odznaczają się wysoką swobodą i luzem.


Na uwagę zasługuje fakt, że do produkcji puf okrągłych wykorzystywane są wyłącznie tworzywa nieszkodliwe dla użytkowników. Pomimo intensywnego użytkowania pozostają one w nienaruszonym stanie. Dzięki temu, że są one w pełni bezpieczne, mogą być użytkowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. To również produkty polecane dla osób ze skłonnością do alergii, czy też podrażnień skóry.

Pufy okrągłe do siedzenia - duży komfort

Proponowane pufy okrągłe są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Są one wypełnione specjalistycznym granulatem styropianowym, który jest nie tylko elastyczny, ale również trwały. Tworzywo bezproblemowo dopasowuje się do kształtu ciała, ale nie zapada się pod ciężarem użytkownika. Warto również wspomnieć, że wszystkie oferowane siedziska są wykonywane ręcznie oraz posiadają wzmocnione szwy. Sprawia to, że utrzymują one oryginalną formę przez długie lata.
Pufy okrągłe z tkaniny posiadają dodatkowy wewnętrzny pokrowiec na wypełnienie, co ułatwia oraz przyspiesza czyszczenie. Pokrowiec zewnętrzny wystarczy zdjąć oraz uprać w pralce. Nadruki nie są podatne na ścieranie, pęknięcia, czy też inne zniszczenia.