Pufa

to element wyposażenia domu, który większość kojarzy jeszcze ze starych modeli. Drewniane, z siedziskiem wypełnionym miękką pianką, która po dłuższym użytkowaniu traciła swoje właściwości odkształcające się, pufy były meblem, który gościł w każdym domu. Ich szeroki wachlarz zastosowania tworzył je funkcjonalnymi i niezwykle praktycznymi przedmiotami. Wraz z biegiem lat również one uległy rozwojowi i zaczęły przyjmować różne formy.

Obecnie pufy to głównie małe meble ustawiane w praktycznie każdym pomieszczeniu. Możliwość aranżacji pufami to głównie zaleta ich różnorodności, która jest ogromna. Kwadratowa pufa Italpouf to świetne rozwiązanie do każdego mieszkania bez względu na panujący w nim styl.

Pufa z ekoskóry

to mebel, który bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu o eleganckim stylu, gdzie niepodzielnie panują meble z drewna i eleganckie dekoracje. Ustawiona w kącie czy w centralnym miejscu fantastycznie będzie współgrać z otoczeniem. Dodatkowo może pełnić wiele funkcji użytecznych. W salonie, gdy zabraknie miejsca może posłużyć jako wygodne siedzenie dla gości. Z pewnością te nietuzinkowe zastosowanie znajdzie swoich sympatyków w gronie klientów Italpouf.

Pufa kostka

to także świetny mebel, który może stać w sypialni. Przed snem można wygodnie usiąść na niej i się zrelaksować. Ponadto w wielu przypadkach może posłużyć także jako tymczasowa półka na ubrania czy inne drobiazki typu telefon lub zegarek. Ekoskóra zastosowana do wykończenia pufy posiada wiele kolorów, więc możliwości są nieograniczone i z łatwością można dobrać odpowiednią do sypialni.

Pufa w przedpokoju

to świetna alternatywa dla ławeczki, na której się siada, aby założyć buty. Miękka, wygodna i stabilna pufa o standardowej wysokości 50 centymetrów może niekiedy nawet lepiej spełniać funkcję niż ławeczka. Kwadratowa pufa jest niezwykle wytrzymała dzięki zastosowaniu do jej produkcji wysokiej jakości ekoskóry. Dodatkowy, wewnętrzny pokrowiec oraz mocne szwy to kolejne atuty do jej wytrzymałości.

Gwarantuje to, że pufa kostka będzie mogła posłużyć przez wiele lat w każdym pomieszczeniu, bez względu na częstotliwość jej użytkowania. Zastosowane wypełnienie z granulatu z tworzywa sztucznego niezwykle korzystnie wpływa na komfort i wygodę siedzenia. Pufa z ekoskóry może również posłużyć jako lekki i praktyczny podnóżek zastępując tym samym tradycyjny meble podtrzymujące nogi. Miękkie wykończenie pozwoli nogom się zregenerować po ciężkim dniu oraz zrelaksować. Dzięki ekoskórze na pufie nie będą się pojawiać nieestetyczne przetarcia.