Wyposażenie salonu w odpowiednie meble to bardzo ważna decyzja, która niekiedy pochłania kilka dni. Wszystko po to, aby aranżacja salonu czy pokoju była spójna z dekoracjami jakie się w nim znajdują. Ponadto muszą być one praktyczne i funkcjonalne, co w obecnych czasach jest priorytetem.

Pufy kwadratowe

to wygodne meble, na których można siedzieć i które są niezbędnym elementem wyposażenia większości pomieszczeń. Wraz z zestawem sof i foteli potrafią stworzyć niesamowitą aranżację pomieszczenia. Bardzo chętnie wykorzystywane są w pokojach dziecięcych. Niezliczona ilość wzorów oraz ich niska waga pozwala dobrać odpowiednie pufy do pokoju dziecka. Dzięki temu, może ono samodzielnie przestawiać je i urządzać swój pokój tak jak będzie chciało.

Pufa kwadratowa

znajduje swoje zastosowanie także w salonie czy pokoju gościnnym. Może ona posłużyć za mebel do siedzenia jak i element dekoracji. W zależności od rodzaju materiału użytego do jej produkcji, świetnie będzie komponować się z meblami skórzanymi jak i z materiału. Pufa kostka o standardowych rozmiarach 50 x 50 x 50 cm to bardzo wygodne siedzisko dla dzieci jak i dorosłych. Mimo braku oparcia pozwala wygodnie usiąść i się zrelaksować. Najczęściej stosowanym wypełnieniem jest granulat z tworzywa sztucznego.

Pufa designerska

jest także chętnie wykorzystywana do aranżacji przedpokoju, który jako pierwszy widać po wejściu do mieszkania czy podczas otwarcia drzwi wejściowych. Ustawiając pufy w przedpokoju ma swój cel. Otóż sprawia to, że przedpokój oraz inne pomieszczenia od razu wydają się przytulniejsze i wygodniejsze. Dzięki ogromnej ilości wzorów stosowanych na pufach można dostosować je do każdego stylu, od retro po klasyczny czy nowoczesny. Jest to ich ogromna zaleta, którą bardzo doceniają klienci sklepu Italpouf.

Pufa glamour

Pufa kwadratowa pozwala także odpocząć po całym dniu zmęczonym nogom, gdyż może pełnić funkcję podnóżka, będąc alternatywą standardowego typu podpórki pod nogi. Elegancki wygląd puf proponowanych przez sklep internetowy Italpouf pozwoli odświeżyć każde pomieszczenie i nadać mu nowego stylu, czy też zaakcentować już w nim istniejący. Ponadto pufa kostka może służyć także za stolik kawowy. Wystarczy przykryć go tacą, a jego funkcja diametralnie się zmieni.

Szeroki wybór wzorów proponowanych puf pozwala zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pufa designerska znajdująca się w ofercie sklepu Italpouf to świetne rozwiązanie dla każdego mieszkania i domu, dzięki nieograniczonym funkcjom.