Pufa z ekoskóry to w czasach obecnych ceniony element wyposażenia mieszkania, publicznych poczekalni, a także lokali o przeznaczeniu usługowym (kawiarnie, kluby, galerie). Ogromną zaletą, jaką cechuje się pufa do siedzenia, jest uniwersalny charakter, a także mobilność. Dzięki temu z łatwością można zmieniać położenie mebla, przenosić względem różnych lokalizacji i tworzyć miejsca do wypoczynku zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. 

Pufa Cilindro wykonana jest z ekoskóry odpornej na uszkodzenia i zadrapania. Zaletą materiału zewnętrznego jest także dostępność szerokiej gamy kolorystycznej, w której każdy, nawet najbardziej wymagający klient, może znaleźć interesującą pozycję. Pufa podnóżek posiada zgrabną formę (wysokość: 40cm, średnica: 55cm) i może pełnić funkcję bardzo wygodnego siedziska, jak również podpory dla nóg. Styropianowy granulat, który służy jako wypełnienie mebla, jest tworzywem doskonale dopasowującym się do kształtu ciała człowieka, co w konsekwencji zapewnia jakość wypoczynku na najwyższym poziomie. A co za tym idzie, pufa może stanowić element wyposażenia każdego pokoju, dając dorosłym - wspaniałe miejsce do wypoczynku, dla dzieci - niebanalne siedzisko, a dla najmłodszych - bezpieczny element wystroju, miejsce do zabawy i pierwszych wyzwań. 

Do listy licznych zalet produktu, należy przypisać także niepowtarzalną ofertę wybarwień. Wśród propozycji kolorystycznych znaleźć można klasyczne akcenty (biel, odcienie beżów, szarości i brązów, czarny), które będą pasować do każdego klimatycznego wnętrza w domu, gabinecie lub hotelu. A także świeże i mocne tonacje (czerwony, pomarańczowy, żółty, odcienie zielonego i niebieskiego) charakterystyczne dla aranżacji nowoczesnych, utrzymanych w młodzieżowym klimacie lub awangardowej formie zdobień. Najbardziej nieprzeciętną grupę stanowią pufy ze srebrnej i złotej ekoskóry oraz patchwork w wielu wariantach kolorystycznych. Tego rodzaju rozwiązanie powoduje, że komfortowa pufa z funkcji siedziska, staje się pięknym dodatkiem i cenną ozdobą dla udekorowania wnętrza. 

Okrągła pufa Cilindro to model, który zachwyca precyzyjnym wykonaniem, a także ponadczasowym designem. Przemyślana kolorystyka pozwala wybrać odpowiednie wybarwienie i tworzyć wnętrza o różnej stylistyce z wykorzystaniem mebla w postaci pufy z ekoskóry. Doskonała technologia wykonania, odporny na uszkodzenia materiał i wypełnienie najwyższej jakości, to komfort za niewielkie pieniądze, który będzie służył latami i cieszył oko niezmiennością barw i zgrabnością formy.