Trwały, a zarazem atrakcyjny pod względem wizualnym worek fotel XXL to najlepsza propozycja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość. Proponowane siedziska zostały wykonane z nylonu, co zwiększa ich żywotność oraz odporność na uszkodzenia. Przetrwają one nawet najcięższe warunki eksploatacji. Mogą one pozostać na zewnątrz nawet w przypadku deszczu, intensywnego słońca, porywistego wiatru, czy też niskich oraz wysokich temperatur. Proponujemy modele o podwyższonej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Zostały one wykonane z certyfikowanych tworzyw, które są nie tylko trwałe, ale również bezpieczne dla użytkowników. Wewnątrz siedzisk znajduje się granulat styropianowy. Jest on plastyczny, dzięki czemu elastycznie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała. Nie traci on swojej pierwotnej objętości, dzięki czemu pufa zachowuje swoją pierwotną formę podczas całego okresu eksploatacji. Nie trzeba obawiać się, że zdeformuje się ona niczym modele dmuchane. Worki do leżenia i siedzenia wykonane z atestowanych tworzyw to najlepsza inwestycja na długie lata.

Nylonowe siedziska nie potrzebują szczególnych zabiegów konserwujących. Nie pochłaniają one wilgoci, czy też brudu. Ich dodatkowym atutem jest to, że łatwo utrzymać je w czystości. Drobne zabrudzenia możemy usunąć przy użyciu zwilżonej ściereczki. Jeśli chcemy odświeżyć wygląd posiadanego siedziska, to warto uprać pokrowiec w pralce. Granulat umieszczony jest w dodatkowym wewnętrznym pokrowcu, co znacząco ułatwia czyszczenie siedziska. Ściągnięcie oraz ponowne założenie pokrowca przebiega błyskawicznie nawet w przypadku tak dużych worków. Bez trudu zrobimy to w pojedynkę. Worek sako na zewnątrz jest całkowicie bezproblemowy w użytkowaniu. 

Łatwe czyszczenie siedziska jest szczególnie istotne podczas użytkowania na zewnątrz. Specyficzne warunki eksploatacji sprawiają, że produkt szybko mógłby ulec zniszczeniu. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty o jakości premium, które zachowują swój atrakcyjny design oraz wysoką funkcjonalność przez cały okres eksploatacji.

Stylowe worki sako wykonane z nylonu będą genialną opcją na balkon, taras, czy też ogród. Doskonale sprawdzą się podczas opalania, czytania książek, czy też surfowania w sieci. To prosty sposób na relaks po ciężkim dniu. Chyba każdy marzy o takim odprężeniu na świeżym powietrzu. Szeroki wybór kolorów sprawia, że bez trudu dopasujemy model odpowiedni do naszych potrzeb. Intensywne barwy są niezwykle energetyzujące i wakacyjne. Stonowane kolory będą doskonałym uzupełnieniem klasycznych i eleganckich aranżacji.