Któż nie marzy o tym, by po całym dniu zanurzyć się w wygodnym siedzisku, chwycić dobrą książkę w dłoń i relaksować się przy aromacie ulubionej herbaty? Kusząca wizja dzięki workowi Sako staje się rzeczywistością.

Worek siedzisko wypełniony jest najwyższej jakości granulatem styropianowym. Wypełnienie oraz kształt i konstrukcja worka sprawiają, że siedzisko jest niezwykle ergonomiczne. Gdy tylko się w nim zanurzamy, dopasowuje się do ułożenia naszego ciała, dzięki czemu odczuwamy komfort i wygodę.

Worek Sako do siedzenia jest przyjazny dla kręgosłupa i całego ciała. Nie ma mowy o tym, że zdrętwiejemy. W każdej chwili jednym subtelnym ruchem możemy zmienić ułożenie ciała w taki sposób, by odczuwać maksimum komfortu. Worek fotel to niezwykle praktyczny i funkcjonalny produkt. Nadaje się do użytkowania przez wszystkich członków rodziny. Stanowi miejsce odpoczynku, przydaje się również do krótkich przerw w pracy. Wystarczy się w nim zanurzyć, by poczuć natychmiastową ulgę i odciążyć przemęczone i napięte ciało.

Worek sako siedzisko

stanowi niezwykle oryginalne dopełnienie aranżacji. Sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu. W salonie będzie oazą relaksu dla domowników, którzy zmęczeni całym dniem zechcą usiąść i obejrzeć telewizję lub poczytać książkę.

Jeśli wybierzemy model w żywym kolorze, stanie się on energetycznym akcentem na tle całego wystroju. Fotel worek w stonowanym kolorze dyskretnie wtopi się zaś w kolorystyczny motyw przewodni wnętrza. Kształt worka sprawia, że pasuje on praktycznie do każdego stylu. Oczywiście znakomicie uzupełni wnętrze, utrzymane w stylu nowoczesnym czy też minimalistycznym.

Kolor worka sako

Worek w odpowiednim kolorze dobrze będzie wyglądał także w pomieszczeniach, urządzonych w stylu industrialnym bądź afrykańskim. Tak naprawdę worek siedzisko sprawdzi się nawet we wnętrzach, w których dominuje klasyczny wystrój, a gdy narzucimy na niego stylowy dziergany pled stanie się elementem aranżacji w stylu rustykalnym.

Worki w żywych i nasyconych kolorach wprost idealnie nadają się do pokoju dziecięcego czy też młodzieżowego. W takich wnętrzach bowiem wszystkie chwyty są dozwolone. Samo siedzisko natomiast to swego rodzaju must have dla każdego młodego człowieka. Wygodnie czyta się w nim książki, ogląda telewizję czy gra na konsoli.

Jak widać, worek sako do siedzenia daje nieograniczone możliwości. W parze z wygodą idzie nowoczesny design, a wszystko to sprawia, że fotel staje się dodatkiem, niezbędnym w każdym domu. W zasadzie dodatek ten staje się centrum i sercem domu, dzięki przyjemności wypoczynku, z której korzystać chcą wszyscy domownicy.

Worki występują w wielu wariantach kolorystycznych. W ofercie znajdują się worki z ekoskóry, pluszu, nylonu, mikrofibry czy też tkaniny design. Siedziska mają wzmocnione szwy oraz ściągany pokrowiec, a także uchwyt do przenoszenia.