Mikrofibra to powszechnie stosowany materiał do produkcji ściereczek, ale przede wszystkim do produkcji pościeli. Poduszki, kołdry, a nawet prześcieradła z mikrofibry znajdują swoje zastosowanie praktycznie w każdym domu. Nie inaczej jest z produktami sklepu Italpouf.

Poduszka antyalergiczna

Mikrofibra charakteryzuje się niewielką grubością, co przekłada się na to, że jest przyjemna w dotyku, delikatna a zarazem bardzo wytrzymała i bardzo chłonna. Bardzo chętnie wykorzystują ją producenci pościeli, którzy upodobali sobie ten materiał. Również klienci sklepu Italpouf bardzo chętnie korzystają z ofert poduszek oraz kołder, które są wykonane z tego tworzywa. Jej pozytywne aspekty pozwalają cieszyć się jej ogromną popularnością i szerokim zastosowanie na całym świecie w każdej branży przemysłu.

Ponadto odzież czy pościel wykonana z mikrofibry sprawia, że idealnie dopasowuje się ona do kształtu ciała. Poza tym mimo, iż jest chłonna to zachowuje odpowiednie właściwości mające pozytywny wpływ na cyrkulację powietrza i wydalanie wilgoci. Jest to bardzo ważne w przypadku odzieży jak i pościeli.

Poduszki 50x60cm

Sklep internetowy Italpouf posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów, w których została zastosowana najnowsza technologia skandynawska polegająca na laminowaniu pajęczynek z wysokiej jakości włókna poliestrowego. Powoduje to, że wszystkie produkty są także wysokiej jakości i nie ulegają szybkiemu zużyciu co ma ogromny wpływ na jakość snu i komfort spania. Dzięki temu, sklep internetowy Italpouf zyskał ogromne grono zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie zaopatrują swoje sypialnie w produkty oferowane w sklepie.

Jednymi z najchętniej wybieranych są poduszki z mikrofibry, które są absolutnym liderem w sprzedaży w sklepie. Poduszka z mikrofibry charakteryzuje się dużą wytrzymałością, co pozwala cieszyć się nią przez długie lata. Jest ona miękka i przyjemna w dotyku, a zastosowane wypełnienie idealnie dostosowuje się do kształtu głowy korzystnie wpływając na samopoczucie i idealny nieprzerwany sen. Dzięki temu rano budzimy się wypoczęci i wyspani.

Ponadto poduszka 50x60 to uniwersalny rozmiar, a więc wpasuje się w każdą sypialnie. Dodatkowe właściwości antyalergiczne powodują, że poduszka z mikrofibry jest bezpieczna dla wszystkich, również dla dzieci. Miękka, wytrzymała i przyjemna w dotyku poduszka 50x60 może również posłużyć jako dekoracja w salonie dzięki dobraniu odpowiedniej stylistycznie poszewce. Jest to więc uniwersalny produkt dostępny w atrakcyjnie niskiej cenie na stronie sklepu Italpouf