Znajdujący się w naszej ofercie zestaw całoroczny 200x200 stanowi idealny wybór dla osób, które preferują jedynie wysokiej jakości produkty. Ze względu na swoje duże wymiary fenomenalnie sprawdzi się jako wyposażenie pokaźnego, małżeńskiego łoża.

Kołdra 200x200 i poduszka 70x80 cm

Powierzchnia zestawu została wykonana z mikrofazy, co niewątpliwie przyczynia się do tego, że jest on nieprzeciętnie miękki i lekki. Właśnie dzięki między innymi takim właściwościom, zagościł on w sercach naszych klientów na dłużej. Mikrofaza, znana pod nazwą mikrofibry nie jest materiałem na którym utrzymują się wszelkiego rodzaju roztocza oraz bakterie. Stanowi to dobrą wiadomość dla alergików, gdyż jest to produkt hipoalergiczny. Co istotne stanowi również celny wybór dla osób o delikatnej skórze, które często borykają się z problemem różnorodnych otarć oraz wysypek powstających w kontakcie z różnymi materiałami. Zestaw jest bardzo miękki i delikatny, a co za tym idzie idealny dla właśnie tego rodzaju skóry.

Zestaw zimowy bawełniany

Jeżeli gustują Państwo w nowoczesnych aranżacjach wnętrz lub bliżej Wam do tych zaprojektowanych w klasycznym i ponadczasowym stylu, to zarówno w jednym jak i drugim przypadku wprost nie może zabraknąć oferowanego przez nas zestawu. Co ważne, może być on z sukcesem użytkowany przez cały rok. Latem tworzy rewelacyjne połączenie z satynową pościelą natomiast zimą tą wykonaną z kory czy innego rodzaju bawełny. Traktowany jako zestaw zimowy bawełniany zapewni Państwu ciepło, a wszystko przez wzgląd na zastosowaną podczas jego produkcji skandynawską technologię. Dzięki wyżej wspomnianej dobrze izoluje temperaturę.

Zestaw może być także dedykowany dzieciom, które z całą pewnością szybko się do niego przekonają. Jego miękkość i lekkość sprawiają, że sen z jego udziałem jest naprawdę komfortowy. Ważnym jest również to, że można go bezpiecznie prać w pralce, dzięki czemu utrzymanie czystości jest szybkie i łatwe, a co za tym idzie również bezproblemowe jak bywa to niejednokrotnie w przypadku innego rodzaju kołder i poduszek. Ze względu na swój uniwersalny wymiar nie powoduje on trudności w doborze odpowiedniej pościeli.

Zestaw sprawdzi się również jako prezent, kiedy wybieramy się na parapetówę lub zwyczajnie w sytuacji, kiedy chcemy podarować komuś coś praktycznego odznaczającego się przy tym wysoką jakością. Ponadto, ze względu na wspomniane uprzednio właściwości antyalergiczne nie musimy obawiać się, że obdarowany ze względów zdrowotnych nie będzie mógł z niego korzystać. To wysoka jakość w najlepszym jej wydaniu.