Oferowany przez nas zestaw całoroczny 180x200 to wysokiej klasy produkt, który rewelacyjnie sprawdzi się w każdej sypialni. Składa się z kołdry oraz dwóch poduszek, w związku z czym będzie stanowił idealne uzupełnienie małżeńskiego łoża. Dzięki swoim właściwościom niewątpliwie przypadnie do gustu zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Zestaw całoroczny 180x200cm + poduszka 70x80cm

Zestaw posiada powierzchnię z mikrofibry, która zapewnia mu niezwykłą trwałość, co przekłada się na możliwość jego długiego użytkowania. Ponadto mikrofibra powoduje, że jest on nad wyraz miękki, lekki i przyjemny w dotyku. Zapobiega rozwijaniu się roztoczy oraz bakterii, a tym samym stanowi produkt hipoalergiczny będąc jednocześnie spełnieniem wymogów stawianych przez osoby borykające się z tym schorzeniem. Jest to również dobry znak dla osób posiadających delikatną i skłonną do podrażnień oraz występowania różnego rodzaju wysypek.

Pomimo tego, że kołdra jest niezwykle lekka i cienka zapewnia ciepło, a wszystko za sprawą skandynawskiej technologii, w której została wykonana. Wyżej wspomniana technologia polega na laminowaniu delikatnych pajęczyn z włókna poliestrowego, odznaczającego się wysoką jakością. W związku z faktem, że włókno jest puste, pozwala ono na zwiększoną izolację termiczną. Z czego to wynika? Mianowicie z tego, że powietrze znajdujące się we wnętrzu włókna pełni funkcję izolacyjną, stąd też taki efekt.

Zestaw zimowy bawełniany

Ze względu na swoje rozległe właściwości zestaw może być użytkowany zarówno latem, jak i być traktowany jako zestaw zimowy bawełniany. W połączeniu z wysokiej jakości pościelą będzie stanowił perfekcyjne uzupełnienie wnętrz zarówno zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak tych skłaniających się ku nowoczesności. Jego wysoka jakość oraz klasyczny styl sprawiają, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zestaw pokochało szerokie grono klientów, które stale się powiększa, co stanowi niepodważalny dowód na jego wyjątkowość. Jego lekkość jest gwarancją wygody oraz komfortu podczas snu, co niewątpliwie przekłada się również na jego jakość. Stosując zestaw całoroczny możemy być pewni, że w perfekcyjny sposób będzie on pełnił swoją rolę zarówno, kiedy na zewnątrz temperatury osiągną wysokie wskaźniki jak i wtedy, gdy spadną one poniżej zera. Ponadto zestaw może być z powodzeniem zabierany na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Nie jest ciężki, w związku z czym nie będzie również uciążliwy w transporcie. To absolutny must have w sypialni osób stawiających na komfort, wygodę, wysoką jakość i trwałość nabywanych przez siebie produktów.