Od lat coraz większym zaufaniem i popularnością cieszą się zestawy całoroczne, które przede wszystkim obniżają koszty zakupu pościeli. To właśnie ich właściwość jaką jest możliwość używania przez cały rok bez względu na porę roku sprawia, że można odstawić na boczny tor pościele sezonowe. Do dyspozycji klientów oddawane są najróżniejsze komplety.

Różni je przede wszystkim materiał wykonania oraz to co w skład wchodzi. Jednak niewielu sprzedawców potrafi zaoferować klientowi to co naprawdę potrzebuje. Italpouf to sklep internetowy, który potrafi zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliła zbudować renomę, zdobyć zaufanie i zyskać miano jednego z liderów rynku w branży tekstylnej.

Zestaw całoroczny bawełniany

W swojej ofercie posiada zarówno zestawy całoroczne jak i pojedyncze sztuki. Do wyboru są pościele wyprodukowane z mikrofibry oraz bawełny. Chcąc zaspokoić wymagania wszystkich klientów zestawy składają się z dwóch lub trzech elementów, w wielu rozmiarach, aby łatwiej było dopasować je do własnego łóżka.

Niebywałym powodzeniem cieszy się zestaw zimowy bawełniany. W jego skład wchodzi kołdra wykonana w stu procentach z bawełny o gramaturze 400g/m2. Zastosowano w niej wypełnienie w postaci materiału poliestrowego, który zapewnia lekkość i sprawia, że kołdra jest miła w dotyku. Do dodatkowych zalet należy także dopisać to, że kołdra jest antyalergiczna, dzięki czemu jest bardzo bezpieczna i może ją każdy używać. wypełnienie w postaci pustych włókien poliestrowych zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz kołdry, co charakteryzuje się odciąganiem wilgoci i pozwala utrzymać prawidłową temperaturę ciała. Powierzchnia bawełniana nie podrażnia skóry i jest bezpyłowa.

Zestaw całoroczny 160x200

to także dwie poduszki, które również zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Tak jak i kołdra nie podrażniają one skóry i są dodatkowo bezpyłowe oraz antyalergiczne. Dodatkowym atutem jest wszycie zamka błyskawicznego, który umożliwia wymianę, wymieszanie lub całkowite usunięcie wypełnienia. Zastosowanie najnowszej technologii skandynawskiej polegającej na laminowaniu włókien poliestru gwarantuje wysoką wytrzymałość pościeli.

Aby zestaw służył Państwu jak najdłużej należy odpowiednio o niego zadbać. Nie zaleca się prania go w wyższej temperaturze niż 60 stopni Celsjusza oraz maksymalnych obrotach przekraczających 600 na minutę. Dostępne są także inne rozmiary zestawów, można również zadać pytanie naszej obsłudze klienta o nietypowe rozmiary.