Zestawy całoroczne

coraz częściej zaczynają gościć w sypialniach wielu Polaków. Nic w tym dziwnego. Jesteśmy narodem, który jest wygodny i dba o to, co posiada, w szczególności jeśli chodzi o sferę wypoczynku. Do lamusa odeszło kupowanie kilku zestawów pościeli dostosowanych do następujących po sobie pór roku.

Rozwiązanie proponowane Państwu w postaci zestawów całorocznych pozwoli zminimalizować koszty związane z zakupem kilku kompletów sezonowych. Jednak dobór odpowiedniego można podzielić na dwa rodzaje. Oferujemy Państwu zestaw całoroczny z mikrofibry oraz zestaw zimowy bawełniany. Wybranie odpowiedniego uwarunkowane jest nie tylko własnymi preferencjami, ale także innych domowników.

Zestaw całoroczny z mikrofibry

to idealne rozwiązanie na cały rok. Charakteryzuje go to, że pościel jest lekka i przyjemna w dotyku. Nie powoduje alergii, a więc śmiało można powiedzieć, że jest bardzo bezpieczna. Do wyboru są zestawy w różnych rozmiarach, dlatego też nie będą mieli Państwo z wyborem odpowiedniego do wymiarów łóżka.

W skład zestawu wchodzi antyalergiczna kołdra, która została wykonana z najwyżej jakości mikrofibry typu Carbon. Jej wypełnienie stanowią w 100% włókna poliestrowe, dzięki którym kołdra jest lekka i zapewnia zdrowy sen oraz komfort termiczny. Poduszka znajdująca się w zestawie także została wykonana z mikrofibry typu Carbon, co jak w przypadku kołdry gwarantuje spokojny, nieprzerwany sen oraz uczucie wyspania o poranku. Dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego można również odpowiednio dopasować wypełnienie wymieniając je, uzupełniając lub mieszając z innego rodzaju materiałami.

Cały zestaw charakteryzuje przede wszystkim właściwość antyalergiczna, co powoduje, że jest ona chętnie wybierana do sypialni rodziców oraz dzieci. Miękka i przyjemna pościel wpływa korzystnie na jakość snu. Ponadto zestaw spełnia wymagania klasyfikujące go do uzyskania międzynarodowego świadectwa klasy 1 OekoTex i może być używany cały rok.

Zestaw zimowy bawełniany

jak w przypadku zestawu z mikrofibry składa się z kołdry w stu procentach bawełnianej i najwyższej jakości o gramaturze 400g/m2. Jej zaletą są właściwości antyalergiczne, które zapewniają zdrowy i spokojny sen. Ponadto w zestawie znajduje się poduszka także w stu procentach wykonana z bawełny. Zarówno ona jak i kołdra posiadają wypełnienie poliestrowe. Dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego istnieje możliwość wymiany, uzupełnienia lub mieszania wypełnienia. Poduszka bawełniana jest bezpyłowa oraz antyalergiczna.