Jakość naszego snu w głównej mierze zależy od tego, na jakim łóżku sypiamy i jaką pościel do tego wykorzystujemy. Miękka wygodna poduszka, aksamitnie gładkie i przyjemne w dotyku prześcieradło oraz odpowiednia kołdra dostosowana do pory roku to gwarancja udanego wypoczynku.

Kołdra to jednak najważniejszy element z wymienionych. Odpowiednie jej dostosowanie do warunków panujących na dworze może znacząco wpływać na jakość snu. Mając na uwadze te wszystkie aspekty sklep internetowy Italpouf specjalizujący się w sprzedaży także pościeli postanowił wyjść z szeroką ofertą kołder dostosowanych do wymagań klienta. W jego ofercie znaleźć można trzy rodzaje kołder.

Bawełniana kołdra zimowa 160x200cm

Kołdra bawełniana zimowa została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów za pomocą skandynawskiej technologii. Jest niezwykle lekka, co korzystnie wpływa na nasze odczucia podczas snu, gdyż nie musimy walczyć z ciężką kołdrą. Dodatkowo jest bardzo przyjemna w dotyku i nie powoduje podrażnień. Kołdra bawełniana zimowa jest także antyalergiczna dlatego bardzo często polecana jest dla dzieci. Zastosowana technologia skandynawska polega na układaniu cieniutkich pajęczyn z wysokiej jakości włókna poliestrowego. Charakteryzuje to kołdrę świetną przepuszczalnością powietrza oraz niesamowitymi właściwościami termicznymi.

Letnia kołdra 160x200cm

Kołdra letnia to jeden z flagowych produktów sklepu Italpouf. Jej niewielka waga oraz stosunkowo mała grubość sprawiają, że przykrywanie się nią to czysta przyjemność. Nadejście ciepłych nocy powoduje także naszą wzmożoną potliwość, jednak dla kołdry letniej Italpouf to żaden problem. Została ona bowiem wyprodukowana z wysokiej jakości mikrofibry, która gwarantuje, że kołdra oddycha i zwiększa się cyrkulacja powietrza, co przekłada się na odprowadzanie wilgoci na zewnątrz i tym samym pozwala zwiększyć komfort snu. Kołdra letnia to także bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci, które również w nocy potrafią być bardzo aktywne. Kołdra Italpouf zapewni Twojemu dziecku odpowiednią temperaturę i nie spowoduje jego przegrzania.

Całoroczna kołdra 160x200cm

Kołdra całoroczna od sklepu Italpouf to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, wygodę i funkcjonalność. Jej pokrycie zostało stworzone z lekkiej, miękkiej i oddychającej tkaniny z mikrowłókien poliestrowych zapewniających doskonałą wentylację. Dzięki niej można będzie zapaść w błogi sen po ciężkim i wyczerpującym dniu. Ponadto jak wszystkie pościele Italpouf również i ta kołdra całoroczna posiada właściwości antyalergiczne i doskonale nadaje się do zastosowania w sypialni dziecka.