Kołdra kupowana jest przez nas raz na kilka lat. Jednak zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Jak wszyscy wiemy, stosowanie latem kołdry zimowej, a zimą kołdry letniej nie wróży nic dobrego. Wybór odpowiedniej uwarunkowany jest zatem od pory roku i warunków pogodowych panujących za oknem. Wpływa to w znacznym stopniu na komfort spania i nasz wypoczynek.

Sklep internetowy Italpouf działa na rynku od 2007 roku. Przez ten czas zdążył zyskać grono zaufanych klientów, co przełożyło się na uzyskanie statusu lidera sprzedaży e-commerce na rynku europejskim. Italpouf wychodząc naprzeciw coraz bardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów wdrożył do sprzedaży trzy typy kołder.

Kołdra letnia 140x200cm

Kołdra letnia to idealne rozwiązanie na ciepłe noce. Oferowane w sklepie Italpouf charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów. Kołdra letnia jest lekka i stosunkowo cienka. Gwarantuje ona zatem wysoki komfort spania. Podczas ciepłych nocy ciało ludzkie znacznie bardziej wydziela wilgoć niż w przypadku zimy. Dlatego nasze kołdry letnie zostały wykonane w taki sposób, aby równocześnie odprowadzały nadmierne ciepło i wilgoć powodujące przegrzanie organizmu oraz odpowiednio je zabezpieczały przed wychłodzeniem. Ponadto kołdry letnie Italpouf są antyalergiczne, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci.

Kołdra całoroczna 140x200cm

Kołdra całoroczna z kolekcji Italpouf to doskonały wybór dla osób, które wolą stawiać na funkcjonalność bez konieczności zbędnych zmian. Kołdry całoroczne zostały wyprodukowane z dwóch rodzajów materiałów: mikrofibry oraz bawełny. Bez względu na wybór obie z pewnością spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niezwykle miękka, oddychająca oraz lekka kołdra całoroczna zapewnia doskonałą wentylację, a jednocześnie otula przyjemnym ciepłem podczas chłodnych zimowych nocy. Jak w przypadku innych produktów Italpouf do sypialni, również i kołdra całoroczna charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi, co sprawia, że jest bardzo chętnie kupowana.

Kołdra bawełniana zimowa 140x200cm

Kołdra bawełniana zimowa jak sama nazwa mówi jest przeznaczona głównie na okres zimowy. Podczas bardzo chłodnych nocy organizm potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia podczas snu. W tym przypadku świetnie sprawdzi się kołdra bawełniana zimowa Italpouf. Wykonana z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu skandynawskiej technologii pozwala cieszyć się błogim snem nawet w najmroźniejsze noce. Na dodatek jest bezpieczna dla alergików, lekka, przyjemna w dotyku i przyjemnie ciepła, co w znaczącym stopniu wpływa na komfort snu