U nas znajdziesz fotele wypełnione granulatem styropianowym, które z powodzeniem zastąpią Ci twoje stare, twarde i niewygodne fotele, które do tej pory miałeś w domu, w mieszkaniu czy w ogrodzie. Nasze pufy fotele są bardzo wygodne, zostały odpowiednio wyprofilowane tak aby ciało znajdowało się w odpowiedniej pozycji a relaks i wypoczynek był cz...

U nas znajdziesz fotele wypełnione granulatem styropianowym, które z powodzeniem zastąpią Ci twoje stare, twarde i niewygodne fotele, które do tej pory miałeś w domu, w mieszkaniu czy w ogrodzie. Nasze pufy fotele są bardzo wygodne, zostały odpowiednio wyprofilowane tak aby ciało znajdowało się w odpowiedniej pozycji a relaks i wypoczynek był czasem przyjemnym. Nowoczesne fotele wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły – nasze pufy to produkt wysokiej jakości, który posłuży Ci przez długie lata.

Wszystkie fotele sako które oferujemy posiadają wewnętrzny pokrowiec w którym zamknięte jest wypełnienie styropianowe – dzięki temu w każdej chwili możesz ściągnąć zewnętrzny pokrowiec. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie – pozwala nie tylko zachować fotel w idealnej czystości ale także jest bardzo ciekawym rozwiązaniem w przypadku gdy chcesz zmienić kolor lub materiał pokrowca zewnętrznego. Nie trzeba kupować całego, nowego fotela a wystarczy sam pokrowiec – wymiana trwa kilka minut i nie stanowi najmniejszego problemu dzięki systemowi Easy Cover.

Nasze fotele sako oferujemy w różnych rozmiarach oraz kształtach – z niższymi lub wyższymi siedziskami, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Takie fotel to nowoczesne meble dlatego idealnie sprawdzą przede wszystkim w modernistycznych pomieszczeniach. Z powodzeniem mogą być także używane w biurach, w poczekalniach, w hotelach a nawet w nadmorskich plażach. 

Czytaj więcej
FOTELE SAKO