Jeżeli szukasz wygodnego i nowoczesnego fotela to Italpouf ma dla Ciebie bardzo dużo propozycji. Pufy nie muszą być tylko małe lub w formie gruszki – pufy fotele to prawdziwy hit od kilku lat, ponieważ można ich używać zarówno w domu, gdzie z powodzeniem zastąpią tradycyjne i niewygodne fotele jak i na zewnątrz. Wodoodporny materiał umożliwi Ci ...

Jeżeli szukasz wygodnego i nowoczesnego fotela to Italpouf ma dla Ciebie bardzo dużo propozycji. Pufy nie muszą być tylko małe lub w formie gruszki – pufy fotele to prawdziwy hit od kilku lat, ponieważ można ich używać zarówno w domu, gdzie z powodzeniem zastąpią tradycyjne i niewygodne fotele jak i na zewnątrz. Wodoodporny materiał umożliwi Ci korzystanie z foteli także w ogrodzie lub  na tarasie. Dzięki temu możesz zaaranżować wspaniałe miejsce do relaksu dla całej rodziny.

Pufy z oparciem są także bardzo popularne wśród hoteli, pensjonatów, restauracji czy barów – są to lekkie pufy, do tego bardzo wygodne a jednocześnie inne niż wszystkie. To sprawia że dodają danemu miejscu niepowtarzalnego designu, a klienci doceniają miejsca urokliwe.

Pufy fotele możemy wykonać w kilkunastu materiałach, które mamy w ofercie – każdy model posiada wewnętrzny pokrowiec i jest wyposażony w system Easy Cover dzięki czemu w każdej chwili możesz wymienić pokrowiec materiałowy. Stawiamy na wysoką jakość i dlatego u nas znajdziesz tylko najlepsze pufy. 

Czytaj więcej
FOTELE