Pufy typu lounge to jak sama nazwa mówi są to pufy przeznaczone do wypoczynku I to takiego kilkugodzinnego leniuchowania. Pufy te zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób aby osiągnąć najbardziej ergonomiczny kształt, który pozwoli na wygodne leżenie – tak aby całe ciało mogło odpoczywać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i gustom naszych ...

Pufy typu lounge to jak sama nazwa mówi są to pufy przeznaczone do wypoczynku I to takiego kilkugodzinnego leniuchowania. Pufy te zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób aby osiągnąć najbardziej ergonomiczny kształt, który pozwoli na wygodne leżenie – tak aby całe ciało mogło odpoczywać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i gustom naszych klientów dla których worek sako lub fotel to jednak za mało – przygotowaliśmy specjalne pufy do leżenia, na których całe ciało spoczywa na meblu. Odpowiednio wyprofilowana pufa w miejscu na nogi i na głowę sprawia, że całe ciało jest ułożone w sposób ergonomiczny – zupełnie jak na wysokiej klasy leżaku.

Pufy do leżenia typu lounge chaise zostały przygotowane i wprowadzone do oferty głównie z myślą o użytkowaniu ich na zewnątrz – świetnie sprawdzą się w ogrodzie, na tarasie, przy basenie lub na plaży. Wykonane są z wysokiej jakości, wodoodpornego nylonu, który jest materiałem łatwym w utrzymaniu czystości. Obecnie dostępnych jest ponad 20 różnych kolorów więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje kolor pufy to swojej aranżacji ogrodowej. Dla tych, którzy nie chcą aż tak intensywnie korzystać z puf do leżenia na zewnątrz przygotowaliśmy propozycje materiału o nazwie Giardino – jest to materiał posiadający technologię Easy Clean, która powoduje, że ciecz spływa po materiale. Materiał Giardino polecany jest przy zróżnicowanym używaniu puf – trochę na zewnątrz i trochę w zamkniętych pomieszczeniach. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, nie sprawia wrażenia „sztuczności” a do tego nie jest sztywny – dzięki temu idealnie współpracuje z wypełnieniem w postaci granulatu styropianowego.

Takie pufy to prawdziwa gratka nie tylko w lecie, ale także i w zimie, ponieważ w ofercie mamy także bardzo wytrzymały materiał Esterno, który jest odporny do -15st. To prawdziwe szaleństwo dla miłośników leniuchowania na świeżym powietrzu!

Czytaj więcej
Filtr
Przeznaczenie
Pokrowiec wewnętrzny
PUFY LOUNGE CHAISE