Wielkie pufy Sako - nietuzinkowe meble gwarantujące wyjątkowy komfort

Pufa zazwyczaj kojarzy się z niedużym siedziskiem, które dekoruje wnętrze, jest dodatkiem do mebli i zapasowym krzesłem w przypadku przybycia gości. Tymczasem kilkanaście lat temu włoscy projektanci zrewolucjonizowali znaczenie tego słowa, wprowadzając na rynek pufy i worki Sako, które różnią się od tych tradycyjnych. To już nie niewielki element wyposażenia, ale samodzielny  mebel dużych rozmiarów, wypełniony lekkim styropianowym granulatem i służący do wygodnego wypoczynku w pozycji siedzącej i leżącej.

Wielkie pufy Italpouf - komfortowy wypoczynek dla każdego

O wyjątkowości produktów Sako świadczy ich wypełnienie - granulat styropianowy, który dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki temu wypoczynek na pufie, worku czy fotelu jest wyjątkowo wygodny. Te produkty polecane są zwłaszcza osobom mającym problemy z kręgosłupem i kobietom w ciąży. Sprawdzą się one podczas długich chwil relaksu - można godzinami leżeć na nich z książką, postawić je w ogrodzie lub na balkonie, a drobny granulat delikatnie masuje plecy. Osoby pracujące też docenią pufy worki Sako - podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze w pozycji siedzącej warto zrobić sobie chociaż kilka minut przerwy na pufie lub worku. 

Wyjątkowy kształt i zdobienie ozdobi każde wnętrze

Produkty Italpouf mają różne kształty i kolory, można je więc dopasować do potrzeb i wyglądu pomieszczenia. Są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, więc świetnie się prezentują i stanowią oryginalny dodatek.

Klasyczne worki Sako mają kształt łezki z szerokim dołem i wąską górą.  Do wyboru są też mniejsze pufy worki, a także wielkie kanapy do leżenia.

Te wyjątkowe meble udekorują każde pomieszczenie. Jednokolorowe worki sako podkreślą charakter wnętrza nowoczesnego i minimalistycznego. Z myślą o osobach tęskniących za wakacyjnym wypoczynkiem powstała linia foteli z egzotycznymi motywami, dzięki którym można wyczarować kawałek egzotyki w swoim pokoju. Wystarczy wygodnie usiąść na takiej pufie, a można poczuć się jak na piaszczystej plaży na Kubie lub Zanzibarze.

Pufy worki Italpouf - niezawodny produkt najwyższej jakości

Firma Italpouf to renomowany włoski producent foteli i puf. Już od lat eksportuje ona swoje wyroby do różnych krajów Europy. Produkty Italpouf to szeroki wybór kształtów, wzorów i kolorów. Każdy z tych wyjątkowych mebli jest ręcznie uszyty, z dbałością o detal. Do wyprodukowania puf i worków używa się najwyższej jakości materiałów - wygodnej i miękkiej tkaniny lub ekologicznej skóry. Środek wypełniony jest hipoalergicznym i atestowanym granulatem. Te produkty cechuje wytrzymałość, są odporne na przetarcia, nie odkształcają się i można je przenosić między pomieszczeniami.

Wielkie pufy worki -  meble jedyne w swoim rodzaju

Pufy worki Sako to wyjątkowe meble, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Ten stylowy produkt nie tylko doda wnętrzu charakteru, ale zapewni wygodny wypoczynek. Warto podarować sobie chwilę relaksu na pufie Sako. Kto raz skorzysta z tego siedziska, nie przeniesie się już na tradycyjną kanapę.