Duża i komfortowa pufa to źródło prawdziwej frajdy zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Takie siedzisko będzie nie tylko funkcjonalne, ale również dekoracyjne. Za jego pomocą można całkowicie odmienić wygląd każdego pomieszczenia. Prezentuje się niezwykle efektownie oraz stylowe, więc nikt nie przejdzie obok obojętnie. Decydując się na elegancką i precyzyjnie wykończoną pufę można mieć pewność, że będzie ona stanowić niepowtarzalną ozdobę mieszkania. Oczywiście dostępne są również modele, które sprawdzą się na zewnątrz. Uprzyjemnią każdy odpoczynek na balkonie, tarasie, czy też w ogrodzie. Są to produkty charakteryzujące się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Należy podkreślić, że nawet częste i intensywne użytkowanie nie wpłynie negatywnie na ich stan. Siedziska występują w wielu różnych formach m.in. foteli, worków sako, poduch, czy też podnóżków. Zróżnicowany asortyment sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie.

Duże pufy siedziska - wysoka jakość materiałów

Duże siedziska produkowane są wyłącznie z najlepszych i wysokogatunkowych materiałów m.in. ekoskóry, skóry naturalnej, pluszu, tkaniny drukowanej. Wszystko po to, aby pufy pozostały w perfekcyjnym stanie przez długie lata. Na uwagę zasługuje fakt, że są to produkty robione ręcznie, które posiadają m.in. wzmocnione szwy, czy też podwójne zamki. Dużym plusem jest to, że siedziska występują w wielu wariantach kolorystycznych, a także wzorach. Wszystko to sprawia, że każdy może wybrać model pasujący do swoich oczekiwań. Dostępne są modele typowo dziecięce i młodzieżowe, jak i bardzo eleganckie.


Siedziska wypełnione są najwyższej klasy granulatem styropianowy, który spełnia wszystkie rygorystyczne normy. Jest to tworzywo, które elastycznie dopasowuje się do użytkownika, ale nie zapada się. Ogromną zaletą jest to, że produkty utrzymują swoją oryginalna formę, niezależnie od intensywności użytkowania. Nie trzeba martwić się, że po czasie siedziska zdeformują się i nie będą wyglądać atrakcyjnie.

Duże pufy zamiast fotela, co ty na to?

Proponowane duże pufy stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych foteli, czy też leżaków. Nie obciążają mięśni, czy też kręgosłupa, więc nawet długotrwałe siedzenie nie spowoduje dyskomfortu. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie najwyższy poziom wygody, a także funkcjonalności. Siedziska można łatwo i szybko wyczyścić, bez konieczności stosowania profesjonalnych preparatów. Modele skórzane wystarczy jedynie przetrzeć wilgotną szmatką. Pokrowce z tkaniny zdejmuje się w kilka sekund. Mogą być one czyszczone w pralce.