Worki sako do ogrodu to idealna propozycja szczególnie na wiosnę i lato, czyli okres w którym jest a my lubimy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Takie worki sako outdoor to bardzo ciekawa opcja dla tych którzy potrzebują ciekawego i wygodnego mebla do swojego ogrodu, na taras lub na balkon. Pufy sako są lekkie więc z łatwością można je przenosić z miejsca na miejsca – gdzie tylko mamy ochotę posiedzieć lub poleniuchować.

Worki sako ogrodowe wykonane są ze specjalnego wodoodpornego materiału, który nie wchłania wody. Jest również odporny na działanie warunków atmosferycznych w tym przede wszystkim na słońce i deszcz. Materiał jest bardzo wytrzymały,  a nawet gdy się zabrudzi można go z łatwością ściągnąć i poddać czyszczeniu. Wszystkie worki sako posiadają Easy Cover – długi zamek oraz wewnętrzny pokrowiec w którym znajduje się granulat styropianowy. Do worków sako wykonanych w nylonie polecamy stoliki ogrodowe, które staną się bardzo praktycznym meblem, na którym można położyć telefon, książkę, tableta lub przekąski i odpoczywać tak przez kilka godzin.

Worki sako na zewnątrz wykonujemy także w materiale o nazwie Giardino. Jest to bardzo przyjemny w dotyku materiał, jego skład to 100% PES a jego największą zaletę jest system Easy Clean – dzięki temu ciecze nie wsiąkają w materiał a delikatnie po nim spływają. Dotyczy to zarówno wody jak i soków czy napojów – dzięki temu utrzymanie worka sako w czystości jest bardzo łatwe

Pufy sako ogrodowe są bardzo chętnie kupowane nad morze lub nad jezioro przez hotele, pensjonaty, restauracje, bary czy ośrodki SPA&Wellness. Nasze worki sako to fantastyczny element dekoracyjny oraz bardzo wygodne siedzisko lub leżak dla twoich klientów. Jeżeli natomiast szukasz czegoś typowego do leżenia to musisz koniecznie zapoznać się z naszą ofertą na pufy do leżenia. Znajdziesz tam specjalnie przygotowane produkty, na których można leżeć godzinami - granulat styropianowy idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Każdy z nas lubi wypoczywać na świeżym powietrzu. Jednakże form aktywności na zewnątrz mamy bardzo dużo. Dla jednych, idealnym rozwiązaniem będzie uprawianie szeroko rozumianych sportów, dla innych – leniwe wylegiwanie się na świeżym powietrzu, najlepiej z dobrą książką pod ręką. Z myślą o tej drugiej grupie, nasz sklep internetowy Italpouf, przygotował bardzo ciekawą kolekcję worków sako outodor. Dlaczego warto jest się w taki worek do siedzenia zaopatrzyć?

Przede wszystkim, musimy zwrócić uwagę na to, że worki do siedzenia typu sako, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, są wykonywane ręcznie. Oznacza to, że cechują się one bardzo wysoką jakością jeśli mowa o ich wykonaniu. Zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal związany z wykonaniem zarówno pokrowców zewnętrznych worków sako, jak i wewnętrznych. To jednak nie wszystko, co przemawia na ich korzyść.