Pufy moro - ekstrawagancja, czy oryginalny sposób na aranżację wnętrza

Kolor moro nieodłącznie kojarzy się z wojskowością i wszystkim, co jest z nią związane. Nic w tym dziwnego. Barwa ta - stosowana wcześniej jako kamuflaż - dziś robi furorę w aranżacji wnętrz. Przykładem są oferowane przez nas pufy do siedzenia, utrzymane w tejże kolorystyce.

Pufa - funkcjonalna i wygodna

Pufy, które są dostępne w naszej ofercie, można podzielić na kilka rodzajów. Pierwszym z nich są klasyczne siedziska które mają postać niewielkich poduszek, przeznaczonych do domu, ogrodu, ale i na balkon. W zależności od ich budowy, można je wykorzystać zarówno jako klasyczne, okrągłe podparcie na balkon, bądź też wygodne, jednoosobowe siedzisko ogrodowe.

W naszej ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć worków sako. Worki te - utrzymane w kolorystyce moro - to doskonały sposób na nowoczesny mebel ogrodowy, który jednocześnie będzie praktyczny i wygodny. Worki sako mogą być dowolnie formowane, a ich wypełnienie sprawia, że wypoczynek na nich jest niezwykle komfortowy.

Fotel i lounge - pufy godne polecenia

Pufy to nie tylko pojedyncze, wygodne siedziska. To również rozbudowane fotele, a nawet meble ogrodowe typu lounge. Są to rozwiązania idealne do ogrodu, jako klasyczne meble wypoczynkowe. Mogą one nawet zastąpić klasyczną kanapę o ile chcemy w ten sposób (i dość oryginalnie) zaaranżować wnętrza tego pomieszczenia. W ostateczności można je też wykorzystać jako meble do spania, w przypadku pojawienia się w domu wielu gości.

Duża pufa moro w wersji fotel, bądź lounge, może zostać wyposażona w szereg ciekawych dodatków. Najciekawszymi z nich są dedykowane poduszki, które również są utrzymane w tej kolorystycznej stylistyce. Mogą one mieć formę klasyczną, bądź kwadratową. Mogą też pełnić rolę wygodnego zagłówka.

Moro - potencjał aranżacji wnętrza

Pufy utrzymane w kolorystyce moro mogą mieć mnóstwo aranżacyjnych zastosowań. Z pewnością sprawdzą się w ogrodzie. Ich charakterystyczna barwa łatwo połączy się z bogactwem zieleni, dzięki czemu stworzy ona oryginalną i jednocześnie ciekawą kompozycję. Pufy można również wykorzystać jako mebel balkonowy, który można dobrać do jego rozmiaru. W przypadku małych balkonów dobrym pomysłem będzie wprowadzenie klasycznych, niewielkich puf, bądź też worków sako. Na dużych balkonach można z kolei usytuować meble typu lounge i fotel.

Podsumowując, pufy do siedzenia, które są dostępne w naszej ofercie, to szeroki wachlarz produktów, które sprawdzą się w wielu różnych zastosowaniach. Wbrew obiegowym opiniom, kolor moro ma olbrzymi potencjał i właśnie dlatego warto go wykorzystać.