W tej kategorii znajdziesz produkty designerskie – unikalne lub bardzo rzadko spotykane pufy – które są nie tylko bardzo wygodne ale i fantastycznie wyglądają. Odpowiednio dobrane dodatki każdemu wnętrzu nadadzą niekonwencjonalnego stylu i właśnie takie produkty znajdziesz u nas. Odpowiednie tkaniny, z ciekawymi wzorami, strukturami lub nadrukami – ciekawe i nowoczesne kształty – to wszystko sprawia że produkty z serii Design to ciekawa propozycja dla miłośników piękna!

Pufy i poduszki z serii design są wyposażone w wewnętrzny pokrowiec w którym znajduje się wypełnienie oraz system Easy Cover co umożliwia łatwe i szybkie ściągniecie pokrowca materiałowego – można go prać – to pozwala na utrzymanie produktu w czystości i w dobrym stanie przez długie lata. To wszystko sprawia, że pufy sako z kolekcji design to fantastyczna propozycja dla osób ceniących nowoczesny i unikalny styl.

Pufy design to produkty, które świetnie będą się prezentować w salonie, w pokoju, w sypialni lub w przedpokoju – bez względu na wielkość i jakość pomieszczenia. Takie nowoczesne meble są także chętnie zamawiane do biur, gabinetów, stref relaksu czy miejsc publicznych – ponieważ świetnie się prezentują i przykuwają uwagę. Szczególnie warto sprawdzić ofertę na fotele sako - są to pufy o kształcie fotela. Konstrukcja ich przypomina worki sako ponieważ wypełniane są granulatem styropianowym, jednak ze względu na swój kształt posiadaja oparcie, dzięki czemu można wygodnie na nich siedzieć nawet przez kilka godzin.

Na co należy zwracać uwagę, kiedy chcemy, aby nasze wnętrze wyglądało zarówno elegancko jak i stylowo? Co będzie dla nas najważniejsze, jeśli chodzi o tę kwestię? Nie każdy wie, w jaki sposób dekorować swoje mieszkanie, by nie tylko było ono estetyczne, ale też aby posiadało praktyczne elementy związane z jego wystrojem. Świetnym rozwiązaniem, jeśli o to chodzi, jest z całą pewnością zakupienie wysokiej jakości puf sako design. Dlaczego warto jest posiadać taką pufę? Jakie płyną dla nas korzyści, jeśli chodzi o użytkowanie takiego elementu wystroju wnętrz? Przygotowaliśmy odpowiedzi na nurtujące was pytania.

Przede wszystkim, musimy zacząć od tego, że pufy sako design, posiadają bardzo różne formy i kształty. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wybrać taką pufę, która będzie w stu procentach spełniała nasze oczekiwania, ale też taką, która będzie idealnie pasowała do wystroju naszego wnętrza. Warto podkreślić, że to, na jaki rodzaj pufy się zdecydujemy, w dużej mierze zależne będzie od tego jak duże jest nasze wnętrze mieszkania czy domu a także, do jakich celów chcemy taką pufę wykorzystywać. Mamy bowiem w tym aspekcie kilka możliwości, natomiast głównymi są zastosowanie pufy wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Pufy sako design, doskonale sprawdzają się zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku.

Kiedy mówimy o pufach sako, przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na to, jak są one wykonywane. Otóż każda z puf dostępnych w naszej ofercie wykonywana jest ręcznie. Co za tym idzie, odznaczają się one wyjątkową wytrzymałością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły wykończenia. Warto podkreślić, że każda z puf sako – zarówno tych przeznaczonych do wnętrz jak i puf outdoor, posiada wzmocniony szew. Dzięki temu, pufy te służą nam przez długie lata. Tym samym też, warto zaznaczyć, że zakup pufy sako, jest niejako inwestycją, której dokonujemy na lata. Co do samego materiału, z którego wykonywane są nasze pufy, to jest on wodoszczelny i wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Każda z puf posiada pokrowiec, który bez najmniejszego problemu możemy zdjąć i w razie konieczności wyprać, stosując się do zamieszczonych na metce wytycznych producenta. W przypadku, kiedy jednak mówimy o niewielkich zabrudzeniach, bez najmniejszego problemu możemy stosować do czyszczenia puf szmatkę zwilżoną i nasączoną delikatnym detergentem. Pamiętajmy jednak, aby nie stosować żrących środków chemicznych do ich czyszczenia. Występuje wówczas ryzyko powstawania nieestetycznych odbarwień na materiale.