Pufy ogrodowe

Ogród to miejsce, w którym powinniśmy czuć się swobodnie. To miejsce odpoczynku i relaksu. Jednak nie byłby on możliwy bez odpowiednio wyznaczonego do tego miejsca. Powinno ono być wyposażone w najpotrzebniejsze rzeczy i meble. Komfort i wygoda to główne jego cechy. Bardzo dobrze w ogrodzie sprawdzą się meble, które są do tego przeznaczone. Jednym z nich jest pufa okrągła ogrodowa.

Jej wszechstronność pozwala stosować ją dosłownie wszędzie. Bez względu na pogodę, czy będzie padać deszcz czy śnieg. Pufy bardzo często zastępują odchodzące powoli do lamusa tradycyjne meble ogrodowe drewniane i ze specjalnego tworzywa, do złudzenia przypominającego wiklinę, aczkolwiek stworzone są ze sztucznego materiału. Niestety nie są one najtańsze, a dodatkowo trzeba je jeszcze wyposażyć w poduszki, które także będą odporne na wiatr i wodę oraz śnieg.

Pufy okrągłe zaczęły podbijać ogrody i coraz śmielej są wybierane przez klientów Italpouf. Zostały stworzone z wodoodpornego materiału - nylonu. Dzięki jego właściwościom mogą cały rok stać na dworze i nic się z nimi nie stanie. Czyszczenie takiego materiału jest także proste i szybkie. Wystarczy go przetrzeć wilgotną szmatką.

Pufa okrągła ogrodowa

znajdzie swoje zastosowanie również na innego rodzaju przestrzeniach otwartych. Bardzo często można zobaczyć je na balkonach i tarasach. Szczególnie te, których metraż jest mały często goszczą pufy, z racji ich niewielkiego rozmiaru. Jednak to co je cechuje to wszechstronność i funkcjonalność.

Zastosowanie pufy wodoodpornej pozwala na aranżację outdoorowe, które będą praktyczne i eleganckie zarazem. Ich funkcje są rozmaite. Przede wszystkim są wygodne. Wypełnienie zostało wykonane z granulatu tworzywa sztucznego, co wpływa znacząco na komfort użytkowania pufy. Dodatkowo wewnątrz został dodany kolejny pokrowiec, który jeszcze bardziej chroni pufę przed zniszczeniem i pozwala na podwójną ochronę przed wilgocią, która ma destrukcyjny wpływ na stan wypełnienia.

Pufa okrągła ogrodowa może także być wykorzystywana w domu, w okresie zimowym. Może pełnić funkcję podnóżka lub dodatkowego miejsca do siedzenia. Ponadto kładąc tacę na pufę można stworzyć designerski stolik.

Pufy nylonowe

Wszystkie pufy okrągłe sprzedawane w naszym sklepie Italpouf zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, dzięki zastosowaniu nylonu. Mocne szwy gwarantują, że pufa nie zacznie się rozpruwać już na początku użytkowania, a wytrzyma wiele lat. Szeroki wybór kolorów pozwala dopasować odpowiednią do stylu w pomieszczeniu lub ogrodzie. Aby łatwiej było ją przenosić została wyposażona w dodatkowy, mocny uchwyt. Podwójny pokrowiec zabezpiecza pufy przed przenikaniem wgłąb nich wilgoci i niszczeniu wypełnienia. Komfort, wygoda oraz funkcjonalność to główne cechu puf Italpouf.